Savaitės šotai #5

2015-01-26      1 KOMENTARAS  

Nuo šiol savaitės šotų perliukus rasite vienoje reguliarioje rubrikoje. Šįkart paletė plati – nuo jausmingų Bjork eksperimentų iki Auburn Lull skaidrios melancholijos ar classy skandinavų post punk

Pirmadienį atvairavo ir subtilaus melodingumo užsakė Anthonis. Tik tam, kad pasidalintų dar vienu būsimo ilgagrojo gabalu ir paskanintų rytinę kavą. Cheers.

 

Tyros ambient/shoegaze gaivos paduoda Auburn Lull. Hiber ataidi iš nuostabaus relyzo tuo pačiu pavadinimu ir hipnotizuoja savo šviesiu, abstrakčiu garsu.

 

Šis ambient/neoclassical projektas gerokai sudrumstė 2014 eksperimentikos vandenis. Reflector – daugiasluoksnis kamerinis ambient, ramybė ir tyliai besitelkianti įtampa.

 

Šie prieš 5 metus Lietuvoje groję švedai vynioja nuostabų post punk su stipria synth analogine injekcija. O pastarieji relyzai stipriai linksta į rafinuotą svajingumą. This is Us – ilgesingas new wave grynuolis.

 

The Weeknd sugrįžta su video Fifty Shades Of Grey soundtrekui. Chilly porn estetika ir vaizdai, nederantys jautrioms bendradarbių akims. Nes Jūs to nusipelnėt.

 

Naujausia šviežiena iš Burial stovyklos atkeliavo iš Keysound leiblo. Informavo tik tweetu ir pabėgo. Over and out.

 

Jeigu dar neteko klausyti islandės albumo Vulnicura – jis apie išsiskyrimą. Breikapo ašarom nulaistytas ir pirmasis albumo takelis Stonemilker. Gilus emocinis užtaisas.

Bangos Šviežia

One Reply to “Savaitės šotai #5”

Leave a Comment

Your email address will not be published.