Savaitės šotai #16

2015-04-13        

Praleidote praeitą savaitę Aliaskoje ir nebežinoti, ko klausyti? Suru.lt surinko praeitos savaitės derlių už Jus. So sit back and relax.

Gabi – gana neįprastas vardas Daniel Lopatin kuruojamo Software Records kataloge. Tai – tyras kamerinio modernaus ethereal pliūpsnis. Fleece – 7 minutės operinės abstrakcijos.

 

Follakzoid numeris Feurzeug – puikus jų naujo relyzo reziumė. Tai – intensyvi ramybė, energinga, hipnotizuojanti psych monotonija.

 

Šis Blackest Ever Black leiblui priklausantis patyrusių garso tyrinėtojų duetas grįžta su nauju albumu ir išleidžia pirmąją kregždę. Dreamsnake – tamsus plaukiojimas svajingais soundskeipais ir monolitinėmis konstrukcijomis.

 

Trečias, geriausia įmanoma prasme tipiškas, Florence singlas iš soon pasirodančio albumo How Big, How Blue, How Beautiful, kuris (noris tikėt) bus tikrai labai geras. O ką jau kalbėt apie tą jos “ahhhh” ir metaforų burtus. Cheers.

 

Eilinis Chromatics pasirodymas šioje rubrikoje. Šįkart su netikėtom pozityvumo apraiškom. Galbūt Johny Jewel buvo geros nuotaikos. Dive in.

 

Jis grįžta su nauju albumu Cherry Bomb. Čia vienas iš dviejų paviešintų singlų, prie kurių prisidėjo tokie gerbtini dėdės kaip Charlie Wilson, Chaz Bundick ir Cole Alexander iš The Black Lips.

 

AF frontmeno soliako nuotrupos. Don’t try this at home.

Bangos Šviežia

Leave a Comment

Your email address will not be published.