Savaitės šotai #12

2015-03-17        

shot12

Eteryje – dienos šotų rinktinė, sunerta iš praeitos savaitės perliukų. Dozė subtilaus pop, taiklios psichodelikos bei svajingų harmonijų.

Naujas Kelelos gabalas ne tik labai primena FKA Twigs, bet ir turi bendrą prodiuserį – Arca. Jums belieka nuspręsti, ar palyginimas vertas dėmesio.

 

Follakzoid naujas kūrinys – subtilus psichodelinis minimalizas akims ir ausims. 12 minučių įtemptas naratyvas pačiumpa, įtraukia ir bloškia daugkart iš eilės.

 

Holly Herndon visuomet balansavo ties ta trapia riba tarp pop ir avangardo. Dabar ji jau turi paruošusi naują relyzą ir tyzina su įspūdingu experimental pop grynuoliu Interference. Tiek ausims, tiek akims.

 

Braids savo nauju singlu Taste tolsta nuo eksperimentinių vojažų ir paduoda penkias minutes svajingo pop, menančio Lydia Ainsworth ar tuos pačius Blue Hawaii. Labai gerai veikia intensyvėjant pavasario blyksniams.

 

Petite Noir – naujausias bedroom pop grynuolis iš PAR talento. Jį inspiravo Marina Abramovic ir jos susitikimas su mylimuoju Ilay po 22 metų. Minimal yet so pure.

 

Eteryje – Shlohmo. Šviežia dypo ir hedonizmo dozė. Jeigu jau pamiršote, ką reiškia būti jaunam, šis video paslaugiai primins.

 

The Field remiksuoja HVOB. Kompakt meistras prisilietė prie austrų dueto gabalo Ghost. Šis remiksas pateks į jų dvylikacolį, kuriame savo interpretaciją dar pridės Pillowtalk. Subtilus švelnumas ir melancholija.

Bangos Šviežia

Leave a Comment

Your email address will not be published.