Savaitės šotai #03

2016-01-18        

Suru.lt_2016_Savaites_Shotai_03_Bloc_Party

Trečia metų savaitė – ne pati derlingiausia, bet šiokio tokio ausinio gėrio buvo. 

Ze džerman duetas Troum praeitos savaitės vidury, po dviejų metų pertraukos, išleido naują albumą Acouasme. Jis yra finalinė Power Romantic trilogijos dalis. Norėjo aštriau ir labiau industriškai, bet gavosi kaip visad – drone ir ambient mišinys.
Patiks tiems, kas mėgsta tamsiau (kaip ankstyvais žiemos pirmadieniais).

 

Oficialus vieno geriausių Lietuvos lenkų Tomo Sinickio audio iš albumo. Pasisriūbavimui ir pakontempliavimui tarpe tarp vis dar liejamų ašarų Deividui.

 

Eilinis įrodymas, kad geros dainos, joks lame impalas nesugadins.

 

Project Mooncircle susumavo praėjusių metų geriausius. Viršūnėje šviežutėlis Monsoonsiren gabalas Glasstables. Švelniai raižantis stiklą.

 

Panašu, kad švedų trio Lust For Youth  galiausiai paliko tamsumas užnugary ir vis labiau groja lightwave. Visiškai Pet Shop Boys ir New Order pėdomis.

 

Mūsų numylėtinis Scott Hansen (plačiau žinomas Tycho pravarde) vakar išleido remiksų albumą. Vienas iš perdibinių priklauso tūlam Linui Strockiui (a.k.a. Few Nolder). Tokiu budu shoegaze’inis gabalas apie Tony Montana tapo tenwallsiniu standartu. Patinka!

 

Bloc Party viešina jau trečią naujo albumo singlą ir bando įtikinti, kad nėra išsibezdėję. Už The Love Within tikrai ne geriau, vyrai, pasistenkit labiau.

Bangos Šviežia

Leave a Comment

Your email address will not be published.