Satta Outside 2013 programa

2013-08-02      4 KOMENTARAI  

Satta_Outside_2013

Rugpjūčio 8-11 dienomis 7-ąjį kartą įvyksiantis alternatyvos muzikoje ir mene festivalis Satta Outside šiemet pirmąkart pakvies į naują veiksmo vietą. Už Šventosios, prie pat Latvijos sienos vyksančiame festivalyje per 100 užsienio ir Lietuvos atlikėjų pasirodys 7 scenose.

Ketvirtadienį, rugpjūčio 8-ąją, įvadinį festivalio vakarą veiks viena scena – KRVS, kurioje jau surikiuoti 6 lietuviški pasirodymai – Umiko, ba., AVaspo, Without Letters, Napo ir Brolis. Kitomis dienomis prisistatymus scenoje rengs įdomiosios muzikos komandos Agharta, Sha:TRI:AH, Surf Through Rock Country. Jų kvietimu festivalyje lankysis švedų, vokiečių, britų, latvių, lenkų, amerikiečių atlikėjai bei didžėjai.

Pagrindinė Satta Outside scena penktadienį skiriama reperių Tie Geresni ir daugybės jų kolegų spektakliui Juoda ir gatvės mados kūrėjų GRLA inicijuotai naujojo hiphopo programai, kurios akcentu taps olandų grupės Het Verzet koncertas. Stojus nakčiai čia pasirodys ir Los Andželo elektronikos ambasadoriai – net penki kompanijos Low End Theory nariai. Beje, dėl patirtos traumos negalintį atvykti The Gaslamp Killer komandoje pakeis didžėjus Kutmah.

Šeštadienį vakarėjant didžiojoje scenoje – lietuvių Kurak, Giedrė ir Ministry of Echology koncertai. Nakties programoje – šiemet labiausiai aprašinėjami britai Letherette, Lapalux bei jungtinė amerikiečių Jimmy Edgar bei Machinedrum komanda JETS.

Kaip ir praėjusiais metais, antrąją pagal dydį Satta Outside sceną – palapinę – po lygiai dalinsis Basscake ir Mondayjazz komandos. Pirmieji penktadienį pristatys žemadažnius Phaeleh ir Icicle bei UK garage legendą DJ EZ. Mondayjazz šeštadienio meniu sudarytas iš prancūzų leidyklos ClekClekBoom puošmenų Bambounou, Jean Nipon ir French Fries.

Tiesa, dar iki šių įvykių, vakarėjant, palapinėje įvyks kasmetinės Ritmo kovos, kurių metu aštuoni beatmaker’iai įrodinės, kuris yra kiečiausias. Praėjusiais metais nugalėtojo titulą iškovojo Satta Outside atidarysiantis Napo, o šiemet į finalines kovas atrinkti keturi lietuviai, trys latviai ir estas. Čempioną iš jų padės išrinkti publika, projekto autorių Renegades Of Bump atstovai bei kviestinis teisėjas austras Cid Rim, svečio teisėmis Ritmo kovų metu pasirodysiantis ir pats.

Arčiausiai Latvijos stovėsiančioje Outside scenoje penktadienį vyks įdomiausios muzikos mokyklos pasaulyje Red Bull Music Academy programa, kurioje pasirodys olandas Jameszoo, britas Om Unit, estas Sander Molder ir slovakas Stratasoul. Taip pat šioje scenoje šeštadienį bene žemiausią festivalio žingsnį žengs bass muzikos legenda britas Shackleton, po kurio numatytas po ekstravagancijos kauke besislepiančio jo tėvynainio Dawn Day Night pasirodymas.

Satta_Outside_2013_-_Shackleton

Beach scenoje penktadienio vakarą prisistatys Berlyno vakarėlių organizatoriai WeBoogie, į festivalį atvešiantys ryškios muzikos atlikėjus Ticklish, DJ Paypal, Slick Shoota, Obey City ir kt. Šeštadienio ir sekmadienio dienomis, vykstant sporto turnyrams, paplūdimio scenoje petis rems netikėti didžėjų duetai. Baltijos bangos šeštadienį čia skalaus gyvus Lietuvos elektronikos talentų Mario Moretti, Zoé Zoe ir Fingalick pasirodymus.

Labiausiai diskotekinę baro sceną penktadienį kuruos Minimal.lt komandos atstovas shn, šeštadienį – Silence įkūrėjas bei klubo Opium programų vadovas Vidis. Abu jie į festivalį pakvies artimiausius savo skoniui bei šokių aikštelei didžėjus, su kuriais bendradarbiauja ištisus metus.

Dub/reggae gylių ir vinilo bei DIY kultūros apraiškų scenoje Roots ieškos čia apsigyvensiantys didžėjai. Scenoje net du pasirodymus surengs Berlyno kolektyvas Beat Kollektiv, savo plokštelių kolekcijas atsiveš ir keliolika festivalį jau puikiai išmanančių lietuvių. Sekmadienį, paskutinę festivalio dieną, būtent šioje scenoje įvyks finalinis Satta Outside koncertas, kurį surengs šiemet žybtelėjusi Vilniaus surf ir rockabilly grupė Los Turbos.

Satta Outside bilietai bus pardavinėjami iki rugpjūčio 8-osios vidurnakčio. Jų įsigyti galima Tiketoje, taip pat – užsienio partnerio TicketPro atstovybėse Latvijoje, Estijoje, Baltarusijoje ir Resident Advisor tinklalapyje.

Satta_Outside_2013_-_CidRim

15 dalykų, kuriuos reikia žinoti apie Satta Outside 2013

 1. Festivalis įvyks. Tai bus rugpjūčio 8-11 dienomis, Šventosios pakraštyje, prie pat jūros ir Latvijos sienos.
 2. Išankstiniais bilietais į festivalį TIKETA prekiaus iki rugpjūčio 8 d. 00:01. Prie įėjimo ketvirtadienį ir penktadienį jie kainuos 170 Lt, šeštadienį – 120 Lt.
 3. Jei turite bilietą be kempingo, bet norite su, primokėsite prie įėjimo 30 Lt. Kempingo mokestis skaičiuojamas ne palapinei, o asmeniui.
 4. Festivalio parkingas bus prie kelio į Liepoją, taigi ne prie pat jūros. Nuo jo iki kempingo ir pagrindinės teritorijos vežios autobusiukas. Parkingas mokamas – ketvirtadienį ir penktadienį 30 Lt, šeštadienį – 20 Lt.
 5. Įėjimas į festivalį – iš Kuršių tako pusės.
 6. Kempingas veiks nuo ketvirtadienio pietų iki pirmadienio ryto. Dušai bus. Mokami.
 7. Jei gyvensite Šventojoje, galėsite pasinaudoti mikroautobusų ar taksi paslaugomis ir greičiau nei pėsčiomis pasiekti festivalį, arba atvykę automobiliu palikti jį parkinge. Kuršių taku automobilių eismas bus negalimas, tik Liepojos plentu.
 8. Kadangi festivalis vyks saugotiname gamtos ruože, jautriausias vietas – kopas – apsaugosime. Beje, jose negalima nei šiukšlinti, nei ko kito veikti.
 9. Iš viso festivalyje bus 7 scenos. Ketvirtadienį veiks viena jų, sekmadienį – dvi. Nė viena scena nebus statoma taip, kad pažeistų esamą gamtos santvarką.
 10. Jūroje maudytis galima dieną. Paplūdimyje budės gelbėtojai. Naktį jūrą atitversime, kad niekas nebandytų laimės.
 11. Maitins ir gaivins festivalyje net 30 skirtingų prekybininkų. Savo maisto atsivežti irgi galite, alkoholio – tikrai ne.
 12. Sporto žaidynės – futbolas, regbis, tinklinis ir naktinis tinklinis – vyks penktadienį, šeštadienį ir sekmadienį, galima registruotis tinklalapyje.
 13. Jei nori festivalio marškinėlių, juos pagamino ir parduoda festivalio draugai GRLA. Kol kas – jų showroome, festivalyje irgi bus.
 14. Deja, bus ir erkių, kurios šiemet ypač galingos, tad nepamiršk pasitikrinti, ar neįsisegė.
 15. Lengvieji ir sunkieji narkotikai Lietuvos Respublikoje yra draudžiami.
Afiša Bangos

4 Replies to “Satta Outside 2013 programa”

Leave a Comment

Your email address will not be published.