Labas, Nedaktare.

Rašo tau ištikima suru.lt skaitytoja Rasa (vardas pakeistas – redakcija už pinigus atskleis). Man 31 ir aš neseniai susilaukiau sūnaus. Vaiko tėvas – išsiskyręs vyras, su kuriuo kartu jau gyvenam keleri metai. Pastebėjau, kad gimus vaikui mūsų santykiai atšalo. Jis vis ilgiau užsilaiko darbe, mažai dėmesio skiria man ir vaikui. Jaučiu, kad mūsų santykiai nyksta. Ką patartum, kad mūsų meilė vėl sužydėtų gražiausiais žiedais?

mama_ir_vaikas


Brangi Rasa,

Ačiū už neapsakomai mielą jautrų nuoširdų išsamų ir visiškai neoriginalų laišką.

Siūlau pabandyti keletą būdų atstatant savo griūvantį pasaulį. Tiesa, pirmiausia turi tvirtai žinoti, kad tau to reikia.

Pirma – perskaityk bent penkis šimtus supermamų komentarų šia tema. Tarp tokių nesąmonių, kaip „sukurk romantišką nuotaiką“, „apsivilk naujus apatinius“  nemanau, kad rasi atsakymą. Bet turi tai padaryti, kad suprastum, kokie neįkainojamai vertingi mano patarimai.

Supermamu_forumas

Jei jau atsibodai vyrui, tai naujų apatinių jis gali ir nepastebėti. Be to, jo „naujasis vakarinis darbas“ greičiausiai jaunesnis už tave bent romantiska_vakariene10 metų. Taigi, tokiais šūdniekiais jo nenustebinsi. Čia reikia sunkiosios artilerijos. Gali jį prisivilioti skania vakariene. Prieš desertą viliokiškai užrišk jam akis. Pašnibždėk, kad įsivaizduotų, jog dabar išspildys jo didžiausia erotinė svajonė.

Tada apsimauk gumines pirštines. Paimk keptuvę. Įsibėgėti reiktų bent 3 metrus (jei virtuvė maža, iškart palik atidarytas koridoriaus duris, kad jų girgždesys nesukeltų įtarimo).  Tada keptuveįsibėgėjusi vošk keptuve jam per galvą, stengdamasi nesužaloti veido. Pridėk ausį jam prie nosies – jei jis dar kvėpuoja, teks dar keletą kartų pamojuoti keptuve. Arba tiesiog uždusinti jį užmovus ant galvos plastikinį maišelį (geriau rinktis žaliuosius plastiko maišelius – mes juk už švarią gamtą!). Lavoną gali užšaldyti dideliame šaldiklyje (prieš Kalėdas turėtų būti akcija Senukuose).Sėkmės!

Šio pasirinkimo privalumai:

Sakai, vyras retai būna namie? Dabar jis visada šalia.

salia

Pykotės, kurį kanalą žiūrėti? Dabar visi tavo mėgstamiausi serialai tau patogiu laiku.

tv_gincas

Norisi pasikalbėti? Kantrus klausytojas visada pasiruošęs šaltu protu įvertinti tavo problemas.

N92-440249

Nebuvo vyro, kad namie įkaltų vinį? Dabar toks vyras, kurio koja galėtum įkalti vinį, saugiai ilsisi šaldiklyje.

vinukai laukia

Pagaliau jo presas tapo toks kietas, kokio tau norėjosi.

presas

Jei buvai protinga ir prieš užšaldydama sukapojai jį gabalais – galėsi atsišildyti tik tai akimirkai reikalingą kūno dalį.  Dabar supranti, kodėl reikėjo jį prieš paukštelint sujaudint?

balta_mesa

Galimos klaidos:

Padarei tai per jo gimtadienį. Ne dėl to, kad tai būtų prasta dovana – tiesiog ilgai aiškinsies nustebusiems draugams.

issigande

Nenusipirkai didelio šaldiklio. Tada gausi pasilikti tik vertingiausias kūno dalis.

pirstukai


Folkas

2 Replies to “Šalto vyro pliusai ir minusai”

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *