Renginių organizatorių ir didžėjų komanda Partyzanai, padedama elektroninės muzikos tinklalapio Djscene.lt, pradeda naują nakties susitikimų seriją IN->. Pirmasis jos seansas rengiamas vasario 12-ąją sostinės klube Opium.

Naujasis jungtinis judėjimas yra skirtas naujų vardų, krypčių, vaizdų, sąskambių ir formų paieškoms bei užgimimams vietoje, kurią visi pažįstame geriausiai – šokių aikštelėje. Anot ciklo organizatorių, pavadinime atsiradęs In nėra teiginys. Tai šaknis, pradžia, atspirtis. Inspiracijoms, integracijoms, iniciatyvoms, inscenizacijoms, interakcijoms ir net investicijoms.

Svarbus Lietuvoje gimusio IN-> veiklos taškas – užsienis. Nuo pirmojo ciklo renginio jame bus pristatomi tie, kurie turi naujų idėjų ir impulsų šiuolaikinei šokių muzikos kultūrai. Šįkart tai – gyvą pasirodymą pagrindinėje Opium erdvėje surengsiantis daugelį metų muziką kuriantis vokietis Dirk Leyers. Kai kurie pirmą kartą su išlaikytu jo skambesiu susipažino šiemet Sūpynėse, kiti gi jau seniai seka jo darbus, leidžiamus Kompakt ar Klang Elektronik, kuriamus vienumoje ar su kolegomis Matias Aguayo, Justus Köhncke ir kitais.

Be Vokietijos elektronikos istorijos kūrėjo, dar vieną gyvą pasirodymą šeštadienį surengs ir praėjusiais metais stipriai Partyzanų leidykloje debiutavęs Calli. Didžėjinei komandos pusei atstovaus Mantas T. ir Nostra.

Ciklo organizatoriai taip pat prižada pakankamai vietos naujoms iniciatyvoms. Pirmoji tokia – Djscene.lt jau keletą metų kas mėnesį renkamo populiariausio DJ mikso autorių pasirodymas IN-> renginiuose. Pirmuoju Djscene Media atstovu vasario 12-osios renginyje taps drum’n’bass didžėjus Full Flavour komandos narys Brazdzionis. Jo miksas Bionic gruodį įvertintas aukščiausiu įmanomu 5 balų vidurkiu. Renginio svečias drauge su K.U.B atstovu Paku pasirodys pirmajame klubo aukšte.

Šokinė IN-> vasario 12-ąją startuoja 22 val., bet entuziastai Opium bus laukiami dar anksčiau. Nuo 20 val. pirmojo ciklo renginio dalyviai kviečiami integruotis į pasiruošimą – stebėti, kaip gyvam pasirodymui iš techninės pusės ruošiasi Dirk Leyers ir kiti atlikėjai, užduoti jam klausimų, keistis patirtimi, diskusiją perkelti prie vakarienės stalo.

Afiša Bangos

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *