RED 2: daugybė žvaigždžių, smagumynų tiek pat

2013-07-26        

Red_2_poster

Nuo šiandien į kino ekranus su daugybe sprogimų, gražių susišaudymų ir gerų bajerių grįžta įspūdingas žvaigždynas – Bruce Willis, John Malkovich, Helen Mirren, Anthony Hopkins ir Catherine Zeta-Jones. Visos šios įspūdingos pavardės – veiksmo komedijos RED 2 herojai. Galiu pasakyt tik tiek, – tie, kam patiko RED pirmoji dalis, šįkart kaifo gaus dar daugiau.

Pagrindiniai herojai Frankas (akt. Bruce Willis) ir Marvinas (akt. John Malkovich) yra į pensiją išėję CŽV agentai. Vis dėlto savo senojo gyvenimo pamiršti šitie bičai nelabai gali ir problemos pačios juos susiranda. Aišku, kad ir kokio dydžio problemos ir kokios svarbos misijos bebūtų, niekas jiems nebaisu – šitie dinamito užpakaliuose nestokojantys senieji agentai įveikia bet kokio pavojingumo pienburnius ir tai kaskart padaro su didžiuliu malonumu.

(L-R) MARY-LOUISE PARKER, BRUCE WILLIS and JOHN MALKOVICH star in RED 2 Photo: Jan Thijs © 2013 Summit Entertainment, LLC.  All rights reserved.

Veiksmo antrojoje dalyje tikrai daugiau, traileriai nemelavo. Man, kaip tokiai multikų mėgėjai, tai susišaudymų, sprogimų ir lenktynių scenos patiko labai labai. Na, nes koks skirtumas, kad taip namie nepadarytum, pažiūrėti velniškai gražu. Įdomu dar ir tai, kad vienus įspūdingiausių triukų filme atlieka Helen Mirren ir Catherine Zeta-Jones, kas manau, yra daugiau nei tinkama duoklė vyriškai auditorijos daliai. Kaip cituojant vieną filmo veikėjų, juk nėra pasauly nieko gražesnio už gražią moterį su galingu ginklu.

Kalbant apie aktorių vaidybą, tai toks žvaigždynas turbūt nedžiuginti tiesiog negali. Visi jie susidirbę puikiai, toks jausmas, kad yra gera chebra ir už filmavimo aikštelės ribų. Tai suteikia labai daug dinamikos pačiam siužetui, į juos smagu žiūrėti, kiekvienas charakteris išplėtotas, bet kartu iškart neatskleidžiamas, taip paliekant šmotą intrigos. Žodžiu, amazing.

Red_2_1

Žodžiu, kadangi nesu didi romantinių komedijų ar holivudinių parodijų gerbėja, tai man tokie reikalai kaip RED (tiek pirma, tiek antra dalis) yra vienintelė proga pasijuokti iš Holivudo produkcijos. Bajeriai ne cheesy, juokingai įvelta ir santykių tematika, aktoriai puikūs, siužetas taip įtraukia, kad nepamatai, kaip tos dvi valandos prabėga, o veiksmo scenos estetiškos. Taigi ieškantiems lengvo atsipalaidavimo ar norintiems prisijuokti  + mėgstantiems ganėtinai klasikinę šnipų tematiką, iš dabartinio kinų repertuaro nieko geriau pasiūlyti nė negalėčiau.

What happens in the Kremlin, stays in the Kremlin.

Ašaros Kinas

Leave a Comment

Your email address will not be published.