Proper_Heat

Proper Heat vardas yra žinomas ne tik Lietuvos, bet ir užsienio melomanams, grupės muzika skamba viso pasaulio radijo stočių eteriuose, yra grojama ir mėgstama diskžokėjų ir muzikos kritikų. Grupės antrąjį studijinį albumą pavadinimu Center of The World išleidžia Didžiosios Britanijos leidybinė kompanija Nang Records, o albumo distribucija ir pardavimai vyks visame pasaulyje.

Savo savitu stiliumi ir skambesiu, apibūdinamu kaip adult pop disco pasižyminti grupės kūryba, jau prieš penkerius metus sudomino Londone įsikūrusią leidybinę kompaniją Nang, kuri per šį bendradarbiavimo laikotarpį išleido grupės debiutinį albumą Chapter One ir keturis singlus, o jau kitą savaitę pasauliui bus pristatytas naujasis grupės albumas.

Proper_Heat_-_Center_of_the_World

Albumą sudaro vienuolika originalių kūrinių, sukurtų per pastaruosius du metus. Grupės kūryboje dominuoja disco, jazz, hip-hop, deep house ir indie skambesys. Elektroninė ir gyvų instrumentų bei vokalo sintezė sukuria išskirtinį grupės skambesį. Albume išgirsite daug gyvų instrumentinių partijų – gitaros, saksofonas, mušamieji, styginiai. Grupė išsiskiria net tik savo skambesiu, bet ir viršeliu, kurį sukurė dailininkė Lina Vyšniauskaitė.

„Albumo įrašai ir kūrybinis procesas vyko keletą metų, per kuriuos patyrėme įvairiausių išgyvenimų. Juos į savo kūrinius ir sutalpinome. Šiame albume skamba daugiau gyvų instrumentinių partijų, kurias mums padėjo sukurti ir įrašyti kolegos muzikantai Vytas Rasimavičius, Stepan Bitus, Lukas Zinkevičius. Dėl to albume atsirado daugiau gyvumo, daugiau instrumentinio skambesio, mažiau elektronikos. Šiame albume išsigrynino mūsų tikrasis skambesys“, – pasakoja grupės tekstų autorius ir vokalistas Karolis Ramoška.

Šiuo metu grupė intensyviai ruošia naujojo albumo gyvo garso programą kartu su talentingais kviestiniais muzikantais: gitaristu Ryčiu Taraila, bosistu Gediminu Andriškevičiumi ir būgnininku Jonu Lengvinu.

Visi Proper Heat muzikos mėgėjus ir naujai grupę atradę melomanai kviečiami į albumo ir naujos gyvo garso programos pristatymo koncertus, kurie vyks:

Gegužės mėn. 22 d., klube Tamsta, Vilniuje
Birželio mėn. 5 d., klube Anna Mesha, Kaune
Birželio mėn. 12 d., klube Dangaus skliautas, Druskininkuose

Folkas

One reply to “Proper Heat veržiasi į pasaulio centrą”

Leave a Comment

Your email address will not be published.