Tyla… Mirtina kapų tyla. Vasara – mirties sezonas. Toks jausmas, kad nematoma purpurinė ranka netikėtai įjungė šv. Ristutės nelaimių generatorių. Retėja KL Ložės ir jos šalininkų gretos. Į akį pašautas trash bin Osama, „Rotušėje“ bandytą nunuodyti garsųjį KL Ložės mecenatą Abonentą, Radko Mladičius irgi jau viena koja karste… Lyg to dar būtų maža, kartoninėje plazminio televizoriaus dėžėje pasimirė rūkyta KL Ložės bobutė, savu laiku išgarsėjusi novatoriška Pramoninių analų pakavimo koncepcija. Užėjus karščiams prasidėjo tradiciniai transcendentiniai išgertuvių ritualai, kurie dažnai virsdavo kelių savaičių sveikatos slopinimo maratonais. Vieno tokio festivalio metu, KL Ložės magistras netikėtai pajuto vos salstelėjusį rūkytos paukštienos aromatą, sklindantį iš už užuolaidėle atitvertos pramoninės ofiso erdvės. Pamanęs, kad taip ozonuoti gali tik neramiai ateičiai paruošta užkanda, nusiramino ir perkėlė nekontroliuojamą hedonistinį ritualą iš dulkėto (nu)kabineto į vasarinę rezidenciją Vingio parke. Šiukšlynų plynėse paskrudęs bobulytės kūnas savaitę priverstinai fermentavosi nuodingomis asbesto plokštėmis ir senais elektroniniais prietaisais dekoruotoje buveinėje. Tai, ką po kurio laiko išvydo po megatranso atsigavę KL Ložės nariai, žodžiais perteikti jau buvo nebeįmanoma. Riebalais permirkęs kartoninis marmalas įdėmiai spoksojo į aplink susirinkusius alkomasonus. Socialinės reklamos padrąsinti, adeptai atrinko transplantacijai dar tinkamus organus ir paaukojo juos ne mažiau slaptai Carlito organizacijai. Likusio kūno pakasynoms buvo užsakytas prabangus garso takelis, kurį iš minorinių sąskambių supynė šie kolektyvai:
Sala
Į’šalo Kopos
Girnų Giesmės
Plėmas*
Toofar

tiražas: L vnt.,—-> trukmė: ~L min.,—-> kaina: XII lt.====neabejotina nauda!!!

Rinkinį su giliu liūdesiu platina: KL ložė – lozhesinfo@gmail.com + visiems puikiai žinoma krautuvė Ragainė, Pilies g. 6.


Pasiekęs apogėjų ir nebeturėdamas kur bujoti, aseksualus seksuaras transformavosi į pirmo laipsnio RKLLB ordiną, kuriuo apdovanojami ištikimiausi (jubiliejinių) Pramoninių analų gerbėjai. Ordino apipavidalinimui panaudotas paskutinis, optimizmo kupinas legendinės rūkytos KL Ložės bobulytės žvilgsnis!!! Pridedamas ir garsaus KL Ložės kutiurje atsilikusiųjų internate paveiksluotas kišeninis kalendoriukas, padėsiantis jautresniems melomanams susitaikyti su šia netekčių kupina vasara. Amen.

http://www.discogs.com/Various-Pramoniniai-Analai-IV/release/2903503

Štai taip neramiai prasidejo dar viena girta KL Ložės vasara, grynas groteskas ir intraveninis adrenalinas. Ar tai sidabrinio Lietuvos audio amžiaus pabaiga…?


P.S.
Vienas iš kasetejė esančių kūrinių – vieno iš Suru.lt autorių ankstyvų eksperimentų su sulaužytomis jonikomis rezultatas.

[audio:https://www.suru.lt/srwrd/wp-content/audio/Toofar_-_suffocating.mp3]Toofar „Suffocating“

Afiša Bangos Šviežia

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *