Sužinojęs, kokiu paprastu būdu Žmogus Saulė susišaudė sau revoliucinę Pramoninių Analų dedikaciją, vienas vietinis, labai gerbiamas komunistų kolaborantas iš pavydo BAM ir nusprogo. Keturias dienas tas garsus BAM skambėjo visose šalies gatvėse, aikštėse ir bažnyčiose. Vyresni žmonės minėjo, kad tas skardusis BAM, BAM, BAM aidėjo taip garsiai, kad nustelbdavo net Katedros varpinės dūžius ir visų bažnyčių vargonus. Jaunesni pypliai tą BAM asocijavo su legendinio Spragtuko nemažiau legendiniu pasiekimu – apokaliptiniu Žiurkių karaliaus POKŠT! KL Ložė tikisi, kad patrankos lafetas yra daug didesnis pasiekimas, nei PA dedikacija ir siunčia kuo nuoširdžiausius pomirtinius linkėjimus.


Trečioje juostoje šermenų procesiją negirdėtais sąskambiais šokdino:

Audio Head Cleaner
CJ::TROn
Ataka
Dimeth Trip
Coal Colour Amplifier

tiražas: L vnt.,—-> trukmė: ~L min.,—-> kaina: XII lt.====neabejotina nauda!!!


Rinkinį, regis, jau įpratę su malonumu platina: KL ložė – lozhesinfo@gmail.com ir visiems puikiai žinoma krautuvė Ragainė, Pilies g. 6. Klierikai kol kas savo sutikimo dar nedavė, bet tai matyt tik laiko klausimas.

p.s. Prieš kelias dienas įvyko stebuklas! Mūsų paaugliškai šlykštus modelis Cocksana Olialiablia, netikėtai virto pensijinio amžiaus gulbe, aleliuja, šventąja Ristute palaimintąja. Pradžioje mistiškai dingo senasis altorėlio abrozėlis, po to ant šiaurinės krautuvėlės sienos, drėgmės pavidalu apsireiškė pati palaimintoji, kurią akimirksniu susiurbė drėgmės surinktuvas. Dar po trijų naktų iš kažkur atsirado šv. Ristutės ikona, kuri tuoj pat ėmė ašaroti balzganai-riebiom, rūkytom ašarom. Kaip išsiaiškino “KL Ložės” teologų konsiliumas, šventoji globoja kolaborantus, brakonierius ir maitinimo sektoriaus darbuotojus. Maža to, jos galios INVERTUOTOS, t.y. ji dažniausiai ne padeda, o kenkia! Norint kam nors pakenkti, tereikia atnešti į krautuvėlę votą, kuris simbolizuoja kokią nors kūno dalį (koją, ranką, šikną, xxx’ą ir t.t.) ir vualia. Votą būtina pasigaminti iš blizgios medžiagos (sidabras, platina, kepimo folija, lipdukas). Norėdami sustiprinti prakeikimą/palinkėjimą, galite nusipirki ką nors iš KL Ložės produktų! Šv. Ristutei tai labai patinka. Lyg šio stebuklo būtų maža, vyksta dar vienas nepaaiškinamas fenomenas – lenkai krautuvėlę apeina per patrankos šūvį. Dažniausiai per Antakalnį.


p.p.s. Kadangi šalyje vibruoja nepakeliamas gedulas ir psichodelinė kaitra, šį kartą nutarėme apsieiti be aseksualaus seksuaro. Visus kviečiame gedėti ir segėti abu esamus seksuarus vienu metu! VISI Į IŠGANINGĄJĄ PILIGRIMINĘ KELIONĘ, ŽENGTE MARŠ!!!

Bangos Šviežia

One reply to “Pramoniniai Analai III jau prekyboje!”

Leave a Comment

Your email address will not be published.