Popsas pagal Human Woman

2012-06-07        

Panašu, kad Islandija turi neišsrebiamus klodus muzikos talentams. Tik kiekvieni iš jų turi palaukti savo šlovės laiko. Šiuo metu šis laikas išaušo Human Woman duetui.

Tai electro-indie-pop-dance duetas, susidedantis iš Gisli Galdur Thorgeirsson ir Jón Atli Helgason aka Human Woman. Turėję įvairios meninės (garsinės ir ne tik) patirties, šie tinkamai nusiteikę muzikantai susibūrė šiais metais ir trenkė singlą Delusional. Jį iškart remiksavo Gus Gus, Kasper Bjørke ir Vincenzo. Šiuo metu vyrukai gyvena Danijoje, kurioje aktyviai koncertuoja ir pristatinėja savo naujausią albumą, pavadintą taip pat, kaip ir jų grupė – Human Woman.

Albumą sudaro 11 kompozicijų, prie kurių prisegtos trys instrumentinės versijos. Plokštės sąstate – kibirkščiuojanti indie šokinė elektronika, jungta su 80s house, dowtempo bei synth-pop stilistika. Tai varijuojančių sferų rinkinys, kurioje bendros, labai sąveikaujančios struktūros nėra, tačiau kaip debiutui, su vietomis puikiais albumo vinimis – atleistina. Grupės balsas Jón Atli, pravarde Sexy Laser, Human Woman lyrikas kreipia romantinėmis temomis, taip vietomis nuskandinamas albumo nuotaiką į svajingos, šiltos vasaros pasitikimą. Tačiau tikrai ne visose dainose tas vokalas yra itin reikalingas (galbūt dėl to yra pasirinkta prijungti ir instrumentines versijas?). Asmeniškai labiausiai patiko DDDI kompozicija, kurioje wave‘inė, Chris Issak primenanti gitara glotniai plaukia per grūvinančią, plaukiančią uptempo ritmiką.

Beje, vyrukai labai simpatingi ne tik savo muzika, bet ir sarkazmu, kaip jie pristato savo kūrybą. Tai dar viena grupė, bylojanti apie mažos šalies esamus ir būsimus, bent jau galimus, didelius pasiekimus.

Bangos Šviežia

Leave a Comment

Your email address will not be published.