Nereikia ieškoti minusų. Verčiau rinkti ir į vieną vietą krauti pliusus, kurie miestą užklojus tamsai virsta vienu bendru įvykiu. Naujai išvesta pliusų formule rudenį pasitinka komandos Minimal.lt ir Partyzanai, į pirmą jungtinį judesį kviečiančios rugsėjo 11-ąją. Serija +++ startuoja dalies miestiečių vis dar nepažintame, bet to labai vertame klube Opium.


Pirmieji formulėje – serijos iniciatoriai, dvi patirtimi nesipuikuojančios, bet užtektinai jos vakarėliuose ir aplink juos besisukančioje veikloje sukaupusios komandos. Tiek Minimal.lt, tiek Partyzanų nariai turi būrį muzikuojančių kolegų, kurių tikslai, kryptys ir požiūriai puikiai „paišosi“ į seriją +++. Muzika ir jai palanki Opium aplinka ir yra pirmas didelis ir storas pliusas. Kitas – tai patys muzikos atlikėjai bei pagal ją judėtojai. Trečiasis pliusas lieka atviras interpretacijoms ir, tikėtina, bus užbrauktas jau pirmojo renginio metu.


Klubą +++ padalins į dvi dalis. Apačioje, arba Up erdvėje (jokios klaidos – tik intriga), kojas teks įtempti stipriau. Čia šeimininkaus +++ kūrėjai – el_T ir shn iš Minimal.lt bei Partyzanai Nostra ir Mantas T. Su Minimal.lt draugija dažnai pastebimas techno kūrėjas Calli ruošia gyvą pasirodymą, kuriuo pristatys skaitmeninėje Partyzanų leidykloje išleidžiamą savo debiutinį EP. Down, arba viršuje, atvykėlius pasitiks kreivų plokštelių žinovas ir vertintojas Ryklys (Bangos), eksperimentinius įrašus pusryčiams valgantis a.f.w.i. (Minimal.lt) bei nuo dubstep iki idm savo galvoje bei klausytojų ausyse šokinėti nevengiantis DZdj.


+++ kas mėnesį žada šokdinti pagal naujus ir senus vietinės ar net užsieninės elektroninės scenos vardus. Vaizdu čia rugsėjo 11-ąją ir ateityje rūpinsis Vytas Realtime. Iki vidurnakčio „pliusinį“ rugsėjo šeštadienį į Islandijos gatvėje, po kavine Briusly paslėptą Opium atėję nemokės nieko, vėluojantieji aukos po 10 Lt.

Afiša Bangos

One reply to “Partyzanai + Minimal.lt + Opium = +++”

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *