„Esame šventai įsitikinę, kad kai nori švęsti, tai būtinai reikia rasti tam progą. O jei reikia, tai ta proga ir pati randasi. Kalendorius sako, kad rugsėjo 30-ąją pasaulis minės piktžodžiautojų dieną. Gal tai puikus pretekstas muzikinei šventei?“, – taip į savo pasirodymą Tamstoje kviečia stipriai prie pirmojo savo albumo plušantis duetas.

Taigi, jau rugsėjo 30-ąją, ketvirtadienį sostinės gyvos muzikos klube Gerai Gerai & Miss Sheep lauks ne tik piktžodžiauti mėgstančių, bet ir jųdviejų kūrybos blogu žodžiu nemininčių vilniečių ir miesto svečių.

Duetas savo gerbėjams dovanos dviejų valandų trukmės koncertą, kuriame nuskambės ne pirmą savo dieną skaičiuojantys kūriniai, o taip pat šviežutėliausios Gerai Gerai & Miss Sheep dainos.

„Šiek tiek švelnių ir lėtų, šiek tiek klubinio skambesio turinčių, dar truputis griežtų ir giliai paširdžius kutenančių. Štai kokių ritmų mes pažadam. Prie viso to pakeiksnosim blogą orą, nedraugiškus kaimynus ir dar šį tą. Gausis puikiausias piktžodžiavimo dienos šventimas. Ateikit!”,  –  atskubėti į Tamstą ragina Vilius Gerai Gerai ir Dovilė Miss Sheep.


Turbūt belieka suplanuoti ketvirtadienio vakarą?
Koncerto pradžia – 21:30 val.  Bilieto kaina – 10/15 litų.

Afiša Bangos

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *