ребята с нашего двора

Nuo rudens laukiamas debiutinis Pergalės albumas Horizontalios maldos palaima nakties tamsą išvys naujųjų metų pradžioje: „Įveikus technines kliūtis, atlikus reikalingus pataisymus ir rimtai ėmusis albumo leidybos darbų, užsitęsę reikalai pajudėjo. Šiandien jau yra aišku, kad Horizontalios maldos palaima oficialiai pasirodys sausio 20 d.“, – praneša albumo leidėjas – Inferna Profundus Records.

Kaip skelbta anksčiau, unikaliam albumo apipavidalinimo dizainui buvo panaudoti autentiški Gintarės K. Narga grafiniai piešiniai, atspindintys savotišką grupės misiją – „skleisti pasauliui tyrą ir nepažabotą, iškrypimų ir nuodėmių kupiną Meilės cirką“. Tokie patys grafiniai motyvai puošia ir ką tik pagamintus, pirmuosius originalius grupės marškinėlius, kuriuos, fanų džiaugsmui, galima užsisakyti jau šiandien!

Kol leidybiniai procesai buvo atidėliojami, grupė spėjo planuotą albumą papildyti ypatingu bonusu. Vietoj rudenį skelbtų šešių kūrinių klausytojus nudžiugins visi septyni. Papildoma kompozicija – tai Sado-mazo Vokietija kūrinio remixas, kurį atliko pripažintas elektroninės muzikos guru McKaras.

Šią kūrinio versiją bus galima išgirsti ir gyvai dar iki albumo pasirodymo. Gruodžio 29 d. Pergalė sugros koncerte Velniop!, kur kartu su McKaru atliks minėtą remixą. Koncerto metu taip pat bus galima įsigyti ir grupės marškinėlius. Pagaliau, kad neužsitęstų albumo, koncerto ir kitų švenčių laukimas, Pergalė žada visai netrukus paskelbti net du naujus kūrinius savo MySpace ir Facebook profiliuose. Gero klausymo ir šventinio maratono!

Albumo tracklistas:
1. Aš tave subadysiu
2. The Addiction Song
3. Sado-mazo Vokietija
4. Viešnamio harmonija
5. Viskis
6. Horizontalios maldos palaima
7. Sado-mazo Vokietija (McKaras remix)


Koncertas – kreivos muzikos vakaruška „Velniop!“ vyks:
Gruodžio 29 d. Vilniuje, klube „Mulen Ružas“ (V.M. Putino 5).
Pradžia – 19.00 val.
Dalyviai: Rumunija, OBŠŠR, McKaras, Pergalė, Num Num. DJ FakoFendai, DJ Bonaventūras, DJ VDTS, DJ Kalkės.
Kaina: 29 Lt.
Org.: Dangus.

Marškinėliai:
Vyriški – visų dydžių, moteriški – iki L. Kaina – 40 Lt. Įsigyti koncerte arba užsisakyti – info@inferna-profundus.net (jau nuo užvakar!).

а теперь - за дело!


Afiša Bangos

Leave a Comment

Your email address will not be published.