fuckyou1

Sergu prakeiktu kiaulės gripu, varva nosis, nuotaikos 0. Laikas nuo laiko prisėdu prie kompo ir pasitikrinu elektroninio pašto dėžutę. Dėl užsienietiškų brukalų (spamas) aš neimu į plaučius, bet lietuviški nervina ir netgi labai. Aišku, šūdžiai gale laiško atsiprašo, jei email’as atėjo ne pagal paskirtį (kai kurie netgi siūlo išsiregistravimo galimybę), bet nekrūškit man proto kokie jūs sąžiningi. Čia buvo trumpa įžanga. Lochams reikia duoti atsakomąjį smūgį – keliaujam į spamo teksto generavimo puslapį, biškuti pasukam makaulę ir sugeneruojam panašaus stiliaus laiškelį:

DO YOU FEEL MY A55 I5 50 FUCK3D?

—————————————————————

N0 MORE! those times are over. GET INSTANT DILDO IN THE ASS 100%!!!!

Did you ever think….. it doesnt w0rk!?

Now it does! Read on–Lochu kontora2000(TM) this will help you GUARANTEED

My friends told me: “my ass is so fucked my ass is so fucked” to which I had one reply

DILDO IN THE ASS 24 Hours

ONLY with our Lochu kontora2000(TM)!!!

Suru.lt administracija says: “I saw it work like magic.” (Suru.lt administracija is TRUSTED source in the field.)

Try it for free NOW!

JUST $129… to good to be troo? I thouhgt s0 too  ….at first.

Try it now. CLICK HERE

www.buy-lochu-kontora2000.com

Part two

Yra kitas kompiuterinio raštingumo-naivumo-durnumo lygis. Ypač būdingas tyros sielos mergelėms. Jas sujaudina iš draugės gautas laiškas, kuriame aprašomas koks nors vėžiu sergantis berniukas. Be abejo jam labai pagelbės, jei laiškas bus persiųstas bent 10 draugų. Ta proga yra sukurtas puikus lietuviškas atsakymas:

Sveiki,
mano vardas Petras, ir aš kenčiu nuo kaltės jausmo, kad neišsiunčiau 50 milijonų su****ų grandininių laiškų, kuriuos man atsiuntė žmonės, kurie iš tikrųjų tiki, kad jei aš juos išsiųsčiau, tai vargšelė 6 metukų Marytė iš Pabradės, kuriai ant veido išdygo papas, sugebėtų surinkti pakankamai pinigų, kad jis būtų pašalintas jai nuo veido anksčiau, nei jos alkoholikai tėvai parduos ją keliaujančiam cirkui. Nejaugi tu nuoširdžiai tiki, kad Bill’as Gates’as duos tau, ir kiekvienam, kuriam tu persiųsi šį laišką, 1000 JO PATIES NUOSAVŲ dolerių? Ar tu durnas, ar nesveikas? Eeeee, dėmesio! Jei perskaitysi šį laišką iki galo ir sugalvosi norą, tai aš galėsiu dulkinti kiekvieną manekenę nuo žurnalo viršelio! Kokia didžiulė arklio šūdų krūva! Iš esmės, šis laiškas yra pranešimas visiems žmonėms, kurie neturi daugiau ką veikti ir siuntinėja man kvailus reklaminius ir kitokius laiškus: PABUČIUOKIT MANO RAUSVĄ SUBINĘ! Galbūt baisieji grandininių laiškų gnomai ateis pas mane naktį ir išdulkins mane pro šikną už tai, kad nepersiunčiau laiško, kuris buvo pradėtas Zbygniewo 533 m. prieš Kristų, ir kurį į Lietuvą atgabeno Žalgirio mūšio dalyvis Šūdimantas. Eina jie visi šikt. Jei jau ruošiesi ką nors man persiųsti – bent jau siųsk ką nors vidutiniškai užknisančio. Šį su****ą laišką, kad persiuntus šią žinutę dešimčiai artimiausių draugų, šventoji dvasia kažkokiu būdu perduos tai vargšei kenčiančiai būtybei 10 centų, aš jau gavau 900 kartų. DĖJAU SKERSĄ! Pajudinkite dar išlikusias savo smegenų ląsteles ir pagalvokite, prie ko jūs iš tikrųjų prisidedate, persiųsdami tuos laiškus. Tikėtina, prie nieko, išskyrus savo kaip “zanūdos” ir debilo reputacijos.

Išvados? Jei gauni kokį nors laišką, kuris grasina, kad visą gyvenimą liksite nelaimingas ar nesipisęs, jei jo nepersiųsi – ištrink jį. Jei tas laiškas juokingas, persiųsk jį. Neužknisinėk žmonių, bandydamas priversti juos pasijusti kaltais dėl kažkokio bedančio raupsuotojo Botsvanoje, kurį jau 27 metus laiko pririštą prie padvėsusio dramblio, ir kurio vienintelė viltis – 5 centai už kiekvieną laišką, kuriuos jis gaus, jei persiųsi šį laišką.

O dabar, persiųsk šį laiską visiems savo pažįstamiems. Jei to nepadarysi, tavo triūsikai taps mesėdžiais ir pusryčiams suvalgys tavo genitalijas.

fuckyou2


Geros sveikatos visiems!


404

One reply to “Parodyk spameriui špygą taukuotą”

Leave a Comment

Your email address will not be published.