Verkia Jameso Camerono širdis, juokiasi piniginė. 82-ojoje „Oskarų“ ceremonijoje milijardinio „Avataro“ ir kapeikas kainavusio „Išminuotojų būrio“ („The Hurt Locker“) kovą į vienus vartus laimėjo Kathryn Bigelow juosta, susišlavusi net 6 statulėles, tarp kurių ir dvi pagrindines – geriausio filmo bei režisieriaus nominacijose. Pati Kathryn tapo pirmąja moterimi kino istorijoje, pelniusia „Oskarą“ pastarojoje kategorijoje. Nebloga dovanėlė kovo 8 d. proga ar ne?

Viso laimėjusiųjų sąrašo nerašysime, nes suru.lt – ne koks tai naujienų portalas. Spaudžiate šią nuorodą ir randate. O mes paminėsime tik žmogiškuosius nugalėtojus.


Geriausia aktorė – Sandra Bullock

Išties džiaugiamės, kad Sandrai galų gale pavyko gauti tokią rolę, kuri įrodė, kad, perfrazuojant TV šou, „Sandra got talent“.


Geriausias aktorius – Jeffas Bridgesas

Šluostomės prakaitą, kad Jeffo neištiko Mickey Rourke’s praėjusių metų likimas, kai akademija paneigė prognozes ir atidavė statulėlę Seanui Pennui.


Geriausia antro plano aktorė – Mo’Nique

Kadangi “Precious: Based on the Novel ‘Push’ by Sapphire” dar nematėme, leisime sau pabūti rasistais ir supyksime, kad mūsų mylima Maggie (jau nekalbant apie Penelepę) liko tuščiomis, o nuotraukose išsidirbinėja stora juočkė Mo’Nique. Į sveiką protą sugrįšime tik peržiūrėję minėtą filmą.


Geriausias antro plano  aktorius – Christophas Waltzas

Prisipažinsiu, po „Negarbingų šunsnukių“ („Inglourious Basterds“), matant paprastas šio aktoriaus nuotraukas, mums vis dar skruzdėlės per nugarą bėgioja. Christophas ten buvo dieviškas. Dieviškiems – dieviški apdovanojimai.


Atsimenate, turėjome konkursą, kuriame pasiūlėme tapti orakulais ir atspėti būsimuosius „Oskarų“ savininkus. Suru.lt, kaip ir pridera organizatoriams, sudarė visas sąlygas laimėti savo skaitytojams, todėl teisingai „padalino“ tik 8 statulėles iš 24. O kaip sekėsi Jums?


Džiaugiamės nepaprastai gausiu Jūsų dalyvavimu, kai sulaukėme net 1 pretendento, nepatingėjusio surašyti savo variantų, atspėjusio lygiai pusę – 12 laimėtojų.


Taigi šventinės fanfaros iškilmingai groja Andriui, po kaip reta įnirtingos kovos išplėšusiam iš mūsų rankų kvietimą į filmą. Sveikiname! Su laimėtoju susisieksime artimiausiu metu.

Ašaros Kinas Konkursai

3 Replies to “„Oskarai“, konkursai, laimėtojai…”

Leave a Comment

Your email address will not be published.