opera unite


Šiandien, su fanfaromis, Opera pristatė naują projektą- Oper Unite.

Trumpai tariant, Opera Unite yra serveris jūsų naršyklėje- nuotraukos, muzika, failai bus laikomi jūsų kompiuteryje prie kurio prisijunginės draugų ratas. Sakysite labai patogu? Deja, išjungus Opera visas turinys taps nepasiekiamas. Bet ši technologija ne apie tai..

Kaip Opera Unite veiks?

1) Užsiregistravę gausite unikalų vartotojo vardą.

2) Pasirinksite servisus, kuriuos norėsite naudoti. Kol kas Oper Unite yra vystimosi stadijoje, todėl galime pasirinkti tik iš 6:

File sharing (Failų dalyjimas)- nieko naujo ir įdomaus, tačiau patogu ir greita, be to nereikia diegti papildomų programų.

Fridge (šaldytuvas)- servisas narcizams. Jūsų slapta meilė galės palikti trumpą žinutę, kuri atrodys lyg lipdukas ant šaldytuvo. Kaip miela, tiesa?

Media player (grotuvas)- pasirinkę katalogą, kuriame laikote savo muziką, ją padarote prienamą. Piratauti bus dar lengviau.

Photo sharing (nuotraukos)- vėl nieko naujo, labai panašu į file sharing servisą.

The Lounge (pokalbiai)- jei turite Skype, ši funkcija jums nereikalinga.

Web Server– su šiuo, nekvaršinsiu jums galvos- tai ITešnikų problemos.

3) Jūms teliks adresatui nusiųsti savo Opera Unite „namų adresą“ ir mažas kompiuterinis pasaulėlis taps matomas. Tiesa, kadangi namų kompiuteris taps web serveriu, bus sparčiau išnaudojamas interneto ryšys (žinoma, priklausys nuo lankytojų kiekio ir ką jie veiks)


Privatumas

Ar jis dar egsituoja facebook‘o laikais? Opera Unite bus paprasta kaip 2 kapeikos. Kiekvienas servisas turi 3 pasiekiamumo lygius: public (atviras), limited (turinį matys tik tie, kurie žino slaptažodį) ir private (turinį matysit tik jūs). Paprasčiau šnekant, tavo mama niekada nepamatys nuotraukų su suktinuke dantyse, jei pasiekiamumas bus apsaugotas slaptažodžiu.


Pamąstymai

Susidaro ispūdis, kad Opera Unite taps Facebook, one.lt, skype, flash žaidimų, youtube, last.fm ir piratavimo miksas. Ir visa tai jūsų kompiuteryje, viename Opera lange.. kol jos neišjungsite.

Aš jau senas ir greitai mirsiu (A. Greitai), niekada nesinaudojau soc. portalais, todėl kritika nebūtų sąžininga. Daug kas man matyta, daug ką galėčiau užginčyti dėl patogumo, saugumo, privatumo, bet kam tai rūpi. Facebook‘o kartai tai patiks.

Opera Unite Windows

Opera Unite Linux

Opera Unite Mac

404 Sūru

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *