Nusiųskime Freaks On Floor į SXSW festivalį!

2012-02-29        

Roko grupė Freaks On Floor atkreipė kasmetinio ir vieno iš didžiausių festivalių South by South West – SXSW Ostine (JAV) dėmesį. Kompanijos MOFilm organizuojamo konkurso Battle of the Bands  vertinimo komisija įvertino ir atrinko Freaks On Floor pateiktą video iš albumo Hello Girls!  pristatymo tarp geriausių. Patekę į tolesnį konkurso etapą, grupės nariai prašo gerbėjų pagalbos.

„Labai tikimės, jog visi socialinio tinklo Facebook vartotojai Lietuvoje susivienys ir atiduos savo balsą už mus šiame video konkurse. Jūsų visų balsai ir pagalba gali padovanoti mums amerikietišką svajonę, galimybę surengti net du koncertus Ostine SXSW festivalyje ir padėti atverti duris į JAV muzikos rinką.“, – džiaugėsi Freaks On Floor vokalistas ir gitaristas Justinas Jarutis.

Didžiausias video kūrėjams skirtų konkursų organizatorius pasaulyje MOFilm nuolat ieško ir padeda nežinomiems kūrėjams skleisti žinią apie jų darbus. Oficiali MOFilm misija – atrasti geriausius jaunuosius kūrėjus ir padėti jiems ateityje laimėti Grammy  ar Oskaro  apdovanojimą. Vienas iš svarbiausių šių metų MoFilm partnerių yra gilias tradicijas turintis kino, muzikos ir interneto tendencijų festivalis SXSW, vyksiantis kovo 9 – 18 dienomis Ostine (JAV). Šių metų festivalio programoje šmėžuoja visas būrys atlikėjų, kuriuos linksniuoja ir muzikos tinklaraščių autoriai Lietuvoje: Lana Del Rey, Grimes, Nicolas Jaar, Best Coast, Niki and the Dove ir eilė kitų aktualių scenos vardų.

Video konkurso Battle of the Bands  balsavimas vyks iki kovo 2 d. specialiai tam sukurtame MOFilm socialinio tinklo Facebook puslapyje adresu:   https://apps.facebook.com/promotionshq/contests/195741/voteable_entries/45014844
(vartotojams būtina prisiregistruoti prie savo Facebook paskyros)

 

 
Daugiau informacijos:
http://sxsw.com/music

www.mofilm.com

Afiša Bangos

Leave a Comment

Your email address will not be published.