Tricky_-_Skilled_Mechanics

Praeitą savaitę Adrian Thaws išleido naują albumą Skilled Mechanics. Tai vienuoliktas atlikėjo, plačiau žinomo Tricky pseudonimu, albumas. Gal ir gaila, bet Tricky – jau nebe tas vardas, dėl kurio skubėtum tikrinti „ką jis ten naujo sugalvojo?“. Nors realiai tai nifiga ne gaila. Nes juk jo vietą užima nauji, įdomūs vardai.

Apie Skilled Mechanics esu girdėjęs keletą neblogų nuomonių ir žymiai daugiau nepalankių. Bet ar šiais laikais galima pasitikėti svetima nuomone? Tad tenka viską klausyti pačiam.

Pirmas numeris I’m Not Going suteikia vilčių ir… „nesuprantu, dėl ko jie burba?“. Kiek vėliau tampa aišku. Keli dviejų minučių šaržai, keli skurdūs ritmo mašinų bytai, keli jonikos pragrojimai, keli koveriai… ir šitaip sukrapštomas pusvalandžio trukmės albumukas. Skamba nekažką. Bet užtat albumas!

Nepaisant, kad šis darbas nei mechanics, nei (juolab!) skilled, jame visgi yra vienas geras gabalas.

 

Tad logiškai albumas skirstomas į dvi dalis : 1) tol lauki Boy ir 2) ta nuobodžioji dalis, nes Boy jau buvo. Čia tiems, kurie (kaip aš) klauso albumų nuo pradžios iki pabaigos.

Pamenu, kaip 2008-ais pasigirdus pirmiems You Don’t Wanna akordams pievomis skubėjau link Be2Gether scenos. Ar dabar taip daryčiau? Nesu tikras.

Užtat tikrai žinau, kad šiemet Skilled Mechanics daugiau nebeklausysiu nė karto. Paprasčiausiai aplinkui per daug gerų albumų, kad galėčiau sau leisti prabangą skirti laiką vidutiniokams.

Rašau tai atsakingai, kaip buvęs Tricky fanas.

Tricky_CDs

Bangos Šviežia

Leave a Comment

Your email address will not be published.