No Surrender
– trijų juodaodžių chebra iš Niujorko. Prieš aštuonis metus jie savo pajėgomis išleido hip-hop’inį albumą White Power Black Magic [2003].


Vėliau vienas narių (Eddie Steeples) susigundė darbu televizijoje (visai kaip Lietuvoje). Kai nusibodo filmuotis – chebra vėl sumetė skudurus. Prodiuserio pareigoms pasikvietė buvusią Tricky muzą Constanza Francavilla ir įrašė albumą Medicine Babies.

Prodiusuoti taip pat padėjo Radioclit (anksčiau dirbęs su Santigold, M.I.A.). Todėl nenuostabu, kad rezultatas savo skambėsiu primena visus tris paminėtus herojus (įskaitant Tricky).

 

Šiandien toks hip-hop, electro, soul ir indie kokteilis yra pakankamai šviežias ir įdomus. Kas bus rytoj? – nežinia. Tikėtina, kad No Surrender išsisems, užsimirš ar kitaip išgaruos iš muzikinio horizonto, jei jais specialiai nesidomėsime. Panašiai, kaip šiandien mažai kas prisimena prieš 3 metus linksniuotą Santigold. Bet kam rūpi? Šiandien aš užsidedu You’re a Star ir kartu su chebra cypiu everyboy’s thinking, everybody’s looking

Tarp albumo svečių būtina paminėti Tunde Adebimpe iš TV on The Radio.

 

Viso albumo klausykitės neatsitraukdami nuo lovio:

O jei norite prisiminti, kaip Tricky skambėjo Maxinquaye [1995] laikais – galite pradėti iš karto nuo Mountain.

Bangos Šviežia

2 Replies to “No Surrender: šiandieną turim, o ryt pamatysim”

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *