Vos lengviau kvėptelėjęs po visiškai nerimtos vasario nakties su rimtuoju berlyniečiu Mike Dehnert radijo laidos Mix Subo  vakarėlių komitetas ir vėl turi progą. Kovo 9-ąją į Soul Box atvyksta artimas ką tik minėto vokiečio bei praėjusiais metais Mix Sube  viešėjusio Oliver Deutschmann kolega Ed Davenport.

Pamojuoti vaikystės draugams, susipakuoti kompiuterį ir išvykti į Berlyną be atgalinio bilieto – tokia schema pažįstama ne vienam techno artistui, kūrybinį prieglobstį radusiam Vokietijos sostinėje. Ne išimtis ir britas Ed Davenport, pripažįstantis, kad tokia talentų koncentracija viename mieste gali ir slėgti, ir smarkiai įkvėpti visas jėgas ir mintis skirti kūrybai. Atrodo, Mix Subo  svečiui galioja antrasis variantas – kovo 19-ąją kompanija NRK  išleidžia kritikų iš anksto giriamą jo albumą Counterchange. Tai – pirmasis ilgagrojis brito diskografijoje, į kurią per šešerius kūrybos metus įrašyta per tuziną singlų ir remiksų. Debiutinio albumo pagrindą sudaro iki šiol negirdėti tiek šokiams, tiek poguliui skirti melodingi ir gilią nuotaiką savyje užkodavę kūriniai. Be abejo, tuos, tinkančius šokių aikštelei, Soul Box susirinksiantys tikrai išgirs.

„Dažniausiai groju nuo vakarėlio piko iki jo pabaigos“, – savo pomėgius atskleidžia vinilais už pulto besiginkluojantis ir atsigaunančia jų leidybos rinka besidžiaugiantis Ed Davenport. Tiek visame pasaulyje žinomus, tiek turistų dar neatrastus Berlyno klubus kaip savo virtuvę pažįstantis didžėjus taip pat gali pasigirti dažnomis kelionėmis į gimtąją Angliją, kitas Europos šalis ir kiekvieno elektroninės muzikos atlikėjo svajonių šalį – Japoniją.

Jau penktasis šiuo metu poilsiaujančios radijo laidos Mix Subas  vakarėlis su Ed Davenport, laidos vadu Loranu Vaitkumi ir Techstylism  pora Hallucin bei Pagalve – kovo 9-ąją, penktadienį. Taksistams reikėtų nurodyti Vilniaus g. 33, o Soul Box iškabos nepastebėti neįmanoma.

Afiša Bangos

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *