Be tokiems renginiams būdingų didžejų triukų ir vizualinio apipavidalinimo kaimynai iš Baltarusijos balandžio 28 vakarą Studio 9 bare žada pristatyti du šviežiausius muzikinius projektus, kiekvienas jų yra prodiuserio ir įspūdingos vokalistės tandemas. Programos dalyviai žada lengvai balansuoti tarp deep ir tech house, deep disco, trip–hop ir nu–idm bei kitų dabarties ir ateities ritmų.

I.F.U.
deep house / tech house

I.F.U. (Alexi Kutuzov) – kultinė DJ scenos figūra Baltarusijos istorijoje. Jis buvo išrinktas geriausiu didžejumi 2005, 2006 ir 2007 metais remiantis portalo BestDJ.by reitingais. Alexei yra daugybės klubinių įvykių organizatorius ir dalyvis, ne tik gimtoje Baltarusijoje, bet ir kituose Rytų ir Vakarų Europos valstybėse.

 

Monsoon Sexy Season
slomo / nudisco / electronic

Projektą sudaro vienas iš kažkada (tiesiogine prasme) triukšmą sukėlusios grupės Drum Ecstasy būgnininkų Stepan Bitus. Pastaruoju metu jis kuria originalaus skambesio ambient–disco, įkvėptą plačios (nuo Skandinavijos elektronikos iki Chikagos house) geriausių muzikantų kohortos. Kartu su Tania Goroshko (tituluojama Baltarusijos Roisin Murphy) jie yra įrašę dešimtį kūrinių.

Jau birželio mėnesį Bruklino leidybos kompanija Deep&Disco  žada išleisti debiutinį projekto 12’‘ EP Monsoon Sexy Season.

 

Diamos Roll feat. Rusia (Руся) (Live)
future groove / trip-hop / electronic

Diamos Roll – prodiuseris, garso-dizaineris, didžejus, grupės CherryVata ir leidybos kompanijos Ezhevika įkurėjas. 2011 jo albumas Rosecode įėjo į Que albumų topą (tokiu būdu prodiuseris darbas pakilo praktiškai iki Amon Tobin lygio).
Rusia (Руся) – vokalistė, „Рок-княжна-2006“ premijos laureatė. Jos pagrindinės kūrybos kryptys – electronica, nu-jazz, deep house. Pagrindiniai projektai – Kazalpin (Switzerland), Shuma (Belarus), projekto CherryVata Crew (nu-jazz, electronic, dub) dalyvė. Rusia aktyviai dalyvauja atkuriant naciоnalinį kultūrinį gimtinės paveldą ir yra aktyvi Baltarusijos tautinio atgimimo dalyvė.

 

Gaamer
deep house / nudisco

Paklausus didžejus Minsko klubuose jau daugiau kaip 10 metų. Gaamer vadovaujasi savo skoniu, išvengdamas masinių tendencijų įtakos. Rezultatas – savitas firminis stilius, jo setai melodingi ir tuo pačiu metu užpildyti spalvingomis ritmo sekcijomis.

 

Induss
deep house / nudisco

Savo pirmąjį setą atliko 2003 metais. Vėliau dalyvavo pačiuose įvairiausiuose naktiniuose renginiuose nuo mažų naminių vakarėlių iki didelių reivų, tokių kaip Космос Наш ir Renaissance.

 

Tigger
tech house / techno

Šis didžejus jau kelis metus iš eilės yra DJ Battle Belarus čempionas.

 

Bilietai: 15 lt
Facebook puslapis: http://www.facebook.com/events/276150985797966/

Afiša Bangos

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *