Ministry_Of_Echology_-_Notes_&_Quotes

Turbūt su ypatinga naujiena nesublizgėsiu, jei paminėsiu, kad Ministry of Echology turi pilnametražį, labai gražiai išleistą, debiutinį albumą Notes & Quotes. Grupė, kurios pastaraisiais metais buvo apstu festivaliuose, įvariuose neformaliuose renginiuose, pagaliau gali pasigirti fiziniu įrašu.

Tie, kurie yra buvę nors viename Ministry Of Echology koncerte, atras jau keletą girdėtų kūrinių. Prieš paimdamas į rankas kompaktą pamaniau, kad tai bus tiesiog perdėtai teigiamą nuotaiką teikiantis valandos įrašas, kuriame miauksi mergaitės ir berniukai apie švytinčią saulę. Nepykit, bet man lietuvių kalba niekada nieko bendra su reggae neturėjo ir neturės, todėl, natūralu, man kūriniai Laikas Meilei ir Duokš Man visiškai nepatinka. Paradoksalu, kad tai yra turbūt žinomiausi grupės kūriniai. Turbūt dėl to kaltas tik charakterių nesutapimas, nieko daugiau.

Nepaisant to, Notes & Quotes turi ne tik tokį toną, kas ir yra albumo išskirtinumas. Visas albumas yra labai tinkamai išdėliotas bangomis, pursluojančiomis tarp melancholijos, subtilaus svaigulio, bei minėto pozityvumo. Labiausiai išskirtiniai man yra Nyabinghi, Glory to The sound ir Dudeldub (kad ir kaip be-fantaziškai skamba jo pavadinimas). Mano nuomone, tai kūrybingiausi Ministry Of Echology kūriniai, kuriuose atsiskleidžia jų idėjos, bei atlikimo talentas. Nes juk, pripažinkime, kad reggae yra pakankamai nuspėjamas. Ministry of Echology (pavadinimas nieko bendra neturi su ekologija) debiutinis albumas išleistas Zona Records, įdomiausioje lietuviškoje įrašų studijoje, kuriai vadovauja Dovydas Bluvšteinas.

Pirmą kartą Notes & Quotes išklausiau važiuodamas karštą dieną atsidaręs langus.

Lygiai taip pat ir rekomenduoju.

Bangos Šviežia

4 Replies to “Ministry of Echology turi pastabų ir citatų”

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *