Mini interviu su The Baltic Scene tour vol.2 dalyviais

2014-02-18        

Internetinis portalas The Baltic Scene bando ištrinti muzikines (ir ne tik) sienas tarp trijų Baltijos valstybių ir supažindinti melomanus su įdomiais kaimyninių šalių muzikos kūrėjais. Viena iš priemonių šiam tikslui pasiekti yra pasirinktas koncertinis turas.

Planuojama, kad jis vyks keturis kartus per metus. Pirmasis ciklas vyko gruodžio 5-7 dienomis. Taline, Rygoje ir Vilniuje atitinkamai. Turo metu koncertavo po vieną atlikėją iš kiekvienos valstybės. Tuomet tai buvo: estai I Wear* Experiments, latviai Carnival Youth ir lietuviai Without Letters.

Šįkart turas vasario 20 Taline, 21 – Rygoje, 22 – Vilniuje. Gros Kali Briis Band iš Estijos, Pyro Trees iš Latvijos ir lietuvaičiai ba.. Visus tris portalas paminėjo savo sudarytame artists to watch in 2014 sąraše.

Tradiciškai visoms grupėms uždavėm po tris trumpus klausimus:

01. Prisistatykite penkiais sakiniais, prašau.

02. Jūsų top3 2013 metų albumai.

03. Kokios naudos (kaip grupė) gaunat iš The Baltic Scene? Ir kokios naudos gauna klausytojas apsilankęs turo koncertuose?

 

 

Kali Briis Band

Kali_Briis_Band

01. Esu Kali Briis (aka Alan Olonen), indie-pop atlikėjas ir prodiuseris iš Estijos. Kūriu muziką jau beveik 10 metų ir pagaliau subūriau komandą, kuri gali atlikti mano muziką tokia forma, kokia ji buvo sukurta – gyvais instrumentais. Keliaudamas per įvairius muzikinius ir tarpusavyje juos maišydamas esu išleidęs 4 EP ir 3 albumus. Muzika man – nesibaigiantis nuotykis.

02.
1. Arcade Fire Reflektor
2. Thundercat Apocalypse,
3. Connan Mockasin Caramel

03. Pirmą kartą grosime Latvijoje ir Estijoje. Talentingų muzikantų dėka žmonės patirs mano asmeninį muzikos viziją.

 

 
Pyro Trees

Pyro_Trees

01. Savo muziką mėgstame vadinti psychedelic indie rock. Grupės šerdį sudaro du broliai – būgnininkas Peter ir gitaristas/vokalistas Rudolf. Grupės pavadinimas kilo nuo vietos, kur broliai parašė pirmas grupės dainas – tai kotedžas vidury miško. O Pyro pavadinime simbolizuoja ugnį ir energiją, kurią bandome išreikšti mūsų muzikos pagalba. Mums patinka miksuoti elektronikos ir roko muzikos elementus.

02.
1. Queens Of The Stone Age …Like Clockwork
2. Daft Punk Random Access Memories
3. Darkside Psychic

03. Visuomet smagu groti naujose vietose. Manome, kad šis turas – gera galimybė susirasti naujų draugų ir pristatyti mūsų muziką naujiems žmonėms. Jis taip pat stiprina ir apjungia Baltijos muzikinę sceną į vieną bendrą, o ne tris atskiras trijose skirtingos e valstybėse. Be abejo, taip pat tai puiki proga pristatyti muziką iš mūsų naujo albumo, kuris pasirodys šiemet.
O klausytojui tai geras šansas išgirsti vienas geriausių grupių iš kaimyninių šalių!

 

 
ba.

ba

01. Vis dar jaunas. Įsimylėjęs rožes. Skinny džinsai, nes esu liesas. Visuomet bandau sukurt kažką naujo. Negaliu kontroliuot savo pykčio.

02.
1. Beach Fossils Clash the Truth
2. Foals Holy Fire
3. Swim Deep Where the Heaven are We

03. Hm, manau, kad šis turas – tiesiog galimybė pagroti kitose šalyse. Bus įdomu groti, kadangi dainuoju lietuvių kalba… šis klausimas supistas.

Bangos Interviu Sūru

Leave a Comment

Your email address will not be published.