TBS_tour_vol2

Antrasis Baltic Scene turas – vasario 20-22 savaitgalį, kai elektroninės pop muzikos grupė Kali Briis Band iš Estijos, psichodelinio roko kolektyvas Pyro Trees iš Latvijos bei jaunasis talentas iš Lietuvos ba. sukvies publiką trims koncertams visose Baltijos šalių sostinėse.

Pirmasis Baltic Scene turas, skambėjęs Gruodžio mėnesį, tapo regiono muzikos bendradarbiavimo pavyzdžiu – pritrauktas ne tik vietinių klausytojų dėmesys, bet ir susidomėjimas iš užsienio. Grupė Without Letters iš Lietuvos, dalyvavusi pirmąjame ture, sake: „Mūsų tikslas dalyvaujant šiame projekte buvo susitikti su dviem puikiomis grupėmis iš kaimyninių šalių bei pažiūrėti, ar užsienio klausytojai priima eksperimentinę mūsų grojamą muziką. Faktas, kad buvome pakviesti dalyvauti Tallinn Music Week antrus metus iš eilės, iš dalies buvo ir šio turo įtaka, dėl ko labai džiaugiamės. Galų gale, pilna sale Vilniuje nudžiugino, nes Lietuvos publika noriai priima muziką iš regiono ir bendradarbiavimas jau duoda vaisius.“
The Baltic Scene ir toliau jungia muzikinę Baltijos visuomenę, organizuodami turą keturis kartus per metus, atskleisdami šviesiausius ir talentingiausius muzikantus iš Lietuvos, Latvijos ir Estijos.

Koncertas Vilniuje įvyks vasario 22 dieną, klube Kablys, 20 valandą.

Kali Briis Band
Facebook: https://www.facebook.com/kalibriis
Soundcloud : https://soundcloud.com/kalibriis

Pyro Trees
Facebook: https://www.facebook.com/thepyrotrees
Soundcloud: https://soundcloud.com/pyrotrees

ba.
Facebook: https://www.facebook.com/baofficialmusicpage
Soundcloud: https://soundcloud.com/benasaleks

The Baltic Scene: antrasis turas
02.20 Talinas
02.21 Ryga
02.22 Vilnius

Afiša Bangos

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *