Mini interviu su Moullinex

2013-02-28        

moullinex-flora

Luis Clara Gomes – toks bičas iš Portugalijos, kuris ilgą laiką gyveno Miunchene. Ten susidraugavo su Gomma Records chebra, turi savo leiblą Discotexas, ir, svarbiausia, pats groja pasivadinęs Moullinex (iš Moulinex jam teko persikrikštyti į dabartinį pavadinimą, įdant išvengtų ginčų su prancūzų buitinės elektronikos gamintojais).

Spalio pabaigoje pasirodė jo debiutinis albumas Flora. Ir meluosiu, jei pavadinsiu jį mažiau nei pritrenkiančiu.

 

Jau kitą penktadienį (kovo 8) Moullinex lankysis Vilniuje, Disco Mafia Social Club renginyje.
Ta proga persimetėm keliais sakiniais. Besiruošdamas perskaičiau keliasdešimt interviu su juo, tad žinojau, kad šmikis turi gerą humoro jausmą.

Lietuva ir Portugalija turi tris bendras spalvas (žalią, raudoną ir geltoną) vėliavose. Ar nemanai, kad tai nėra atsitiktinumas?
Tikrai nėra. Viskas, kas vyko iki tol, vedė prie šio momento.

 

Kovo 8 dieną – Tarptautinė moters diena, tad be abejonės Vilniuje pamatysi daug tulpių. Kuri diena tau yra svarbesnė/turi gilesnę prasmę: kovo 8 ar vasario 14 (Valentino diena)?
Manyčiau, jog tai, kad Tarptautinė moters diena nebeturi prasmės, yra ženklas, kad pasaulis tapo labiau subalansuotas lyčių atžvilgiu. O Valento dienai niekados nesuteikiau daug prasmės – ji man visuomet siejasi su liūdnomis poromis, priverstomis išeiti vakarienei. Arba vienišais žmonėmis liūdną dieną…

 

Kokius dar black metal žanrus praktikuoji be moccasin funk, prog disco, poolside acid ir beach house?
Pastaruoju metu buvau pasinėręs į norvegišką death metal, ypatingai valgio metu.

 

Esu beveik įsitikinęs, kad pažįsti leiblo draugelius The KDMS. Kathy Diamond yra britė, Maximilian Skiba – lenkas. Iwona Skwarek (atlieka 3 dainas albume) – taip pat yra lenkė. Ar nemanai, kad lenkų prodiuseriai turėtų susidėti tik su lenkų dainininkėmis (tuomet portugalų prodiuseriams galėtų atitekti britės)? Argi tai nebūtų sąžininga?
Nors ir mėgstu Kathy balsą bei buvimą scenoje, manau, kad jiedu su Maxu puikiai tinka vienas kitam. Nenorėčiau sugriauti tokios simbiozės. Iwonos balsas – nuostabus. Ji gyvena Lenkijoje. Bet argi tau nepatinka šis momentas? Norėčiau sugebėti nukeliauti laike ir pasakyti man iš 1996-ųjų, kad kursiu albumą su puikia lenkų dainininke ir viskas bus organizuojama el.laiškų ir mobilaus telefono pagalba.

 

Peaches – karšta pupytė. Kaip tau pavyko ją sutramdyti?
Jokio akių kontakto.

 

Kaip neurologijos tyrimai ir darbas mokslo komunikacijoje padeda tau būti geresniu prodiuseriu?
Tai padeda man mintimis nutolti nuo klubinės kultūros ir „muzikos biznio“. Taip pat motyvuoja mane pastoviai mokytis kažko naujo ir būti susikaupusiu bei (retkarčiais) pragmatišku.

 

Skaičiau, kad labai mėgsti žiūrėti filmus. Ir po daug. Kas tavo 2012-ųjų favoritai?
Tiek daug gerų filmų pernai… Patiko The Perks of Being a Wallflower, Looper, Django Unchained

 

Kokia tavo nuomonė apie Cristiano Ronaldo?
Jis galėtų turėt geresnį stilių. Kuomet tave seka tiek daug vaikų visame pasaulyje – turi jausti ATSAKOMYBĘ rengtis gerai.

 

Kaip manai, ar Lietuvos krepšinio rinktinė nugalėtų Portugalijos futbolo rinktinę šaškių turnyre?
Biče, pasirinkai blogiausią šaką. Pas mus čia visi žaidžia šaškėm. Duotume jums į kaulus.

moullinex-darkest-night-cover-final

Bangos Interviu Sūru

Leave a Comment

Your email address will not be published.