Mini interviu su Moon Boots

2013-09-10        

Moon Boots

Moon Boots – didžėjus ir prodiuseris iš Amerikos, kurio kūrinį Love Strong, greičiausiai, yra girdėję ir tie, kurie apie tokį atlikėją net neįtaria. Jis neprastai plaka kokteilį iš nu-disco, r‘n‘b ir house ingredientų ir jau šį penktadienį tuo bus galima įsitikinti gyvai Studio9 klube. Nepaisant to, kad nedalina daug interviu, French Express leiblo atstovas geranoriškai sutiko atsakyti į keletą klausimų.

Tau neblogai sekasi kombinuoti ir bėgioti tarp disco, r’n’b, boogie ir house. O ką klausei augdamas?

O, ačiū. Augdamas klausiausi įvairiausios muzikos, daugiausia roko ir hip-hopo, bet taip pat ir klasikinio džiazo, pianino. JAV, aišku, buvo sunkiau sekti šokių muziką negu čia. Ypatingai, kai buvau iš tiesų jaunas. Tiesa, nuo tada esu atviras daugeliui žanrų, nes mano smalsumas tiesiog paėmė viršų.

Tavo muzika yra gan pozityvi, iš kur semiesi įkvėpimo? Daugokai saulėtų dienų Amerikoj, a?

Paprastai nesistengiu kurti pozityvo, nes tai būtų pernelyg nuobodu. Mane labiausiai įtakoja fankas, pianinas ir hausas. Iš čia ir visi pozityvūs garsai. Beje, esu šiek tiek nustebes, kai žmonės galvoja, jog esu iš saulėtų kraštų kaip Los Andželas. Iš tikrųjų esu kilęs iš Čikagos ir oras ten per daug nesiskiria nuo tokių vietų kaip Vilnius!

Man patiko tavo remiksas Bondax gabalui Gold. Ką manai apie tuos jaunus britus kaip jie, taip pat Disclosure, Bodhi ir kt.?

Aš jų fanas, jie sukuria tiek daug puikios muzikos. Norėčiau būti toks pat talentingas ir jaunas.

Vasara jau baigėsi, galėtum įvardinti savo 2013 vasaros geriausių kūrinių trejetuką?

Tai Blonde – It’s You, Paul Woolford – Untitled ir Lone – Airglow Fires.

Jeigu reiktų skristi į Marsą su bilietu tik į vieną pusę ir galėtum pasiimti tik du daiktus, kas tai būtų?

Pianinas. Naiviai tikiantis, kad jis kažkaip galėtų toje atmosferoje veikti. Ir botai, tik reiktų pakeisti jų dizainą.

Koks yra gero tūso receptas ir kokia būtų tavo žinutė lietuvaičiams?

Geras garsas yra pats svarbiausias dalykas. Ir aš taip pat mėgstu klubą, kuriame publika yra lygiai toks pats dėmesio centras kaip ir dj. Manau, kad į jus, žmonės, daug įdomiau žiūrėti negu į mus, ant scenos. Ir, tikiuosi, penktadienį susitiksim Studio9!

Bangos Koncertai Sūru

Leave a Comment

Your email address will not be published.