MedlarMedlar – tai toks bičas iš Braitono, jau kurį laiką reziduojantis ir kuriantis pietų Londone. Susidėjęs su Wolf Music chebra ir paduodantis naujausių house tendencijų ir trendų. Ta proga, kad šis veikėjas jau šį penktadienį pristatys savo debiutinį albumą Sleep sostinės kūrybinėje erdvėje Studio 9, pašnekinome jį ir jis per daug nesispardė.

Labas, kaip sekasi? Ar buvo gera vasara?

Puikiai praleidau laiką, ačiū. Pamačiau daugybę naujų vietų, sutikau šaunių žmonių. Šiuo metu stebėtinai mėgaujuosi rudeniu.

Gali pagaliau pasakyti, kad tėvai didžiuojasi tavimi?

Cha cha.

Ar pasiilgsti grojimo Braitone? Girdėjome, kad ten turėjai velniškos patirties. Koks buvo pats keisčiausias prašymas grojant, kurį gali atsiminti?

Gyvenau Braitone apie 6 metus ir grojau įvairiose vietose. Jeigu nerelyzini savo muzikos, turi šiek tiek pasistengti, kad galėtum leisti sau groti už dyką arba už simbolinę sumą. Turėjau kai kurių neįtikėtinų prašymų ir vis dar gaunu laikas nuo laiko. Dažniausi buvo gimtadienio pasveikinimai bei “ar turi ko nors, kas nėra šūdas?”

Kaip manai, kas yra labiausiai neįvertintas ir kas – labiausiai pervertintas UK scenoje šiuo metu?

Negalėčiau pakomentuoti, kas yra pervertintas, nes tiek visko yra visose šokių muzikos scenose ir, jeigu atvirai, man nelabai nerūpi, kas šiuo metu yra viršūnėje. Neįvertintus veikėjus irgi taip pat sunku įvardinti, kai tiek daug žmonių kuria muziką ir nusipelno daugiau dėmesio, negu jo gauna. Tačiau esu įsitikinęs, kad jeigu kurdamas esi sąžiningas pats sau, tavo laikas ateis.

Įdomu, kad Calibre yra vienas iš tavo įkvėpimų. Kuris gabalas yra asmeninis tavo favoritas? Turi kitų muzikinių herojų?

Mano favoritas – Can’t Stop This Fire, bet patį mėgstamiausią sunku išsirinkti dėl Calibre nuoseklumo ir gausios kūrybos, tai yra tai, dėl ko jis man sukelia pagarbą. Ir yra tiek daug kitų herojų, kad aš čia praleisčiau visą dieną!

Su kuriuo lietuvių muzikantu norėtum kartu išgerti alaus?

Atleiskit už mano neišmanymą, bet negaliu prisiminti jokių lietuvių muzikantų, kuriuos žinočiau. Greičiausiai žinau kažką, bet nežinau, kad jie lietuviai! Tiesa, man patiktų išgirsti, taigi jūs galit mane apšviesti, kai būsiu Lietuvoj.

Paskutinis tavo įsigytas gabalas/albumas?

AbacusThe Relics EP

Kaip apibūdintum savo debiutinio albumo skambesį be žodžių „house“ ir „garage“?

Spėju, dalis albumo skamba panašiai kaip 90-ųjų hip hop estetika, turinti soul ir džiazo elementų  bei šiek tiek šaltesnis/rimtesnis skambesys albumo pabaigoje.

Kaip įsivaizduoji savo muziką evoliucionuojant ateityje?

Norėčiau pamėginti patyrinėti įvairius house ir disco kultūros etapus su skirtinga technika ir aparatūra. Šiuo metu daugiausiai mėgaujuosi sintetine muzika, taigi mėgčiau kurti gabalus iš esmės naudodamas vien tik sintezatorius ir būgnų mašinas (drum machines).

Bangos Interviu Sūru

Leave a Comment

Your email address will not be published.