Lovebirds

Stee Downes ir Lovebirds hitą Want You In My Soul žino, skandavo ir niūniavo tiek šių eilučių autorius, tiek ir daugelis iš jūsų. Pirmoji minėto dueto pusė Vilniuje jau lankėsi, o dabar Love In Slow Motion chebra prisikvietė ir antrajį. Lovebirds – tai Sebastian Döring, kilęs iš Hamburgo ir house vandenyse nardantis jau gerus penkiolika metų. Gegužės 17 d. jis gros Studio 9 ir šia pirmojo jo vizito ant MariJos žemės proga trumpai ir šnektelėjom su švelniai Basti (bet ne Bastianu Schweinsteigeriu) vadinamu veikėju apie muzikos tendencijas, futbolą ir triukus virtuvėje.

Ilgokai sukiesi muzikos pasaulyje. Kas iš tikrųjų, tavo akimis, pasikeitė per visą tą laiką? Kas dabar yra geriau, o gal – blogiau?

Kuo labiau giliniesi į kažką, tuo daugiau nori sužinoti ir tuo geresniu sieki tapti. Dėl to prarandi šiek tiek smagumo ir paprastumo bei tampi jautresniu dėl garso ir šiaip visokių smulkmenų.

O ką pats veiktum, jeigu nebūtum susijęs su muzika? Gal FC Hamburg turėtų šansų?

Niekas nebuvau geras futbolininkas, o dabar jau ir esu tam per senas. Manau, užsiimčiau veikla, susijusia su kulinarija – tam jaučiu aistrą ir pašaukimą.

Ar vis dar gali klausyti Want You In My Soul? Mes stebimės, bet mūsų grotuvuose jis vis dar sukasi ant repyto.

Taip, galiu. Kai jį užbaigiau, negalėjau jo pakęsti, nes miksavau ir klausiau gal 4-6 savaites. Bet šitam gabale yra kažkas ypatingo… Stee parašė neįtikėtinus žodžius ir tai yra klasika. Taip pat ir tai, kaip gabalas įsibėgėja, nes intro juk ganėtinai ilgas. Nepanašu į jokį kitą gabalą.

O tavęs nepainioja su Stee ? Beje, esi numatęs bendradarbiauti toliau su juo ar kitais vokalistais?

Ta prasme, žmonės mano, kad aš dainuoju vokalinę partiją? Heh. Jo, mes turim keletą dainų ir vieną, kurią aš itin mėgstu ir groju, bet turim sugalvoti žodžius antram posmui. Tikėtina, kad šiais metais!

Man labai patinka Love & Happiness, neblogai pakelia nuotaiką. Pats gal turi kokių dainų, pakeliančių ūpą sunkiu metu?

Paprastai ne itin klausau savo kūrybos, o šiaip daugiausiai klausausi jazzo, funko, soul ir hiphopo.

Taigi jau žinom, kad mėgsti gaminti. Koks tavo favoritas atsikratyti vakarykščio galvos skausmo po vakarėlio?

Jeigu galėčiau rinktis, tai būtų burokėlių sriuba (borsch) kiekvienam hangoveriui. Čia mano favoritas!

Tavo trys mėgstamiausi kūriniai 2013-ais?

Hmmm, pažiūrėkim, ką atsimenu – mano kompo kietasis diskas nusprogo prieš savaitę … Mėgstu Lindstrom padarytą Grizzly Bear remiksą, naują Suol relyzą Chasing KurtFrom The Inside (originalą ir remiksą, ties kuriuo dirbu) ir Teardrop relyzą – D-PULSE iš Peterburgo singlą Running.

Daug kas dabar kalba apie tam tikrą house atgimimą ir ypač apie garage inspiruotą house arba future house (pvz. Disclosure). Kaip manai, iš kur tai ir kas iš to ateityje bus?

Hmm … iš tikrųjų nesirenku muzikos dėl mados ar hipsteriškų priežasčių, taigi jeigu žmonės taip daro, tai bus tik tam tikram laikui, kol baigsis ir kažkas kito bus ant bangos. Nesuprantu, kodėl visi tie žmonės domisi tokiu nuobodžiu deep house. Manau, žmonės nori kažką sekti ir žavėtis, kai kažkas yra cool, jie tiesiog eina paskui bangą, nesvarbu, kad patys to iš tikrųjų nejaučia.

Turi dar kažkokių mėgstamų paukščių, išskyrus papūgas (lovebirds)?

Man patinka pelėdos.

Girdėjai ką nors apie Vilniaus sceną? Buvo čia toks reikalas Vilnius house

Gaila, bet ne, visai nesu informuotas apie tai (Sorry, Vidi – R. K.).

Ką perduotum lietuvaičiams, nekantriai laukiantiems tavo grojimo?

Čia sunkokas klausimas.. Och. Prašau nerodykit man savo mobiliųjų telefonų su Want you in my soul ekrane.  Aš puikiai žinau gabalą ir ta proga gal net jį ir pagrosiu.

Lovebirds-2

Bangos Interviu

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *