Loftas Fest 2013: vieną iš 5 festivalio scenų kuruos Vilnius Temperature

2013-05-13        

Zebra IslandTarptautinis festivalis mieste Loftas Fest 2013 toliau skelbia savo programą. Šiandien – visas dėmesys į vieną iš 5 festivalio scenų – Vilnius Temperature Stage.

Vilnius Temperature – tai fenomenalus video blogas, kuris žingsnis po žingsnio dokumentuoja akustiškai grojančias vietines ir ne tik vietines grupes Vilniaus miesto fone. Jais patikėjo net patys islandai Gus Gus.

Temperatūros scenoje gros tik perspektyviausi

Ši scena veiks visas 3 festivalio dienas. Viena iš didžiausių šios scenos žvaigždžių – estai Zebra Island. Tai šiuo metu bene madingiausia nauja Estijos grupė. Jų muzika svyruoja nuo dream pop iki shoegaze, o jų skambesys lyginamas su Beach House ir netgi su Lietuvoje labai mylimais M83.

Pasak Karolio Vyšniausko, publika įpratusi Vilnius Temperature sieti su ramia akustine muzika, bet jie norėjo praplėsti ribas, tad į festivalį pakvietė elektronikos, roko ir net modernaus džiazo atlikėjų. Kaip pavyzdžiai paminėtini: estų bass muzikos duetas Faun Racket, lietuvis King Sleep, Talino muzikos savaitėje užsirekomendavę vilniečiai Without Letters.

Taip pat Temperatūros scenoje pasirodys šiuo metu tarp rimčiausių lietuviško rokenrolo vilčių esantys Deeper Upper, 18-os dar neturintis, bet jau senųjų indie tradicijų grąžinimu iš užmaršties susirūpinęs ba., Europą su savo akademinio džiazo standartus laužančia muzika išmaišę InSearch, indie, disco ir grunge muzikos stipruoliai Monkey Tank, XXI a. hipiai Baltasis kiras, džiazą kuriantys Sheep Got Waxed vaikinai, anykštėnai Chairs and Tables.

Išrink savo Vilnius Temperature grupę

Vieną iš sekmadienio grupių Vilnius Temperature komanda kviečia rinkti patiem žiūrovams. Jau šiandien Vilnius Temperature Feisbuko profilyje bus pradėtas savaitę truksiantis atviras balsavimas. Viena iš daugiausia balsų surinkusių grupių bus pakviesta į Loftas Fest 2013.

Without_Letters

Afiša Bangos

Leave a Comment

Your email address will not be published.