Letherette

Letherette – Andy Harber ir Richard Roberts duetas iš Wolverhamptom miesto Anglijoje. Abu yra pažįstami jau virš 20 metų, nuo pirmos dienos mokykloje.

Vaikinai startato su dviem elektoninės/hip-hop muzikos EP leidykloje Ho Tep. Trečiasis trumpo metro leidinys pasirodė jau po Ninja Tune sparnu. Nuo balandžio jie turi ir pilno metro bendravardį self-titled albumą. Tie, kas bando klijuoti lipdukus, Letherette muziką lygina su tokiais vardais kaip Bibio, Flying Lotus, Bonobo ir … aišku, aišku, Dilla.

Letherette jau šį šeštadienį gros pagrindinėje Satta Outside 2013 scenoje.

01. Dabar, kai esate žymūs, turite pilno metro albumą Ninja Tune leidykloje, galite išgyventi iš muzikos ir jūsų svajonė iš esmės išsipildė, ar esate laimingesni nei, tarkime, buvote prieš 4 metus? Kokios jūsų dabartinės ambicijos?
Ha, vargu ar esame žymūs. Bet jo, pastaruoju esame kiek labiau atpažįstamas vardas tam tikruose sluoksniuose. Mūsų ambicija visuomet buvo paversti muzikos kūrimą „darbu“ ir pagaliau mums tai pasisekė tai padaryti. Sunkiai dirbome, kad tai pasiektume. Tad jaučiamės prisidėję prie savo sėkmės.

02. Kokią įtaką jums padarė The Normal gabalas Warm Letherette?
Galime sąžiningai pasakyti, absoliučiai jokios.

03. Ar Wolverine (iš Iksmenų) turi kažkokių sąsajų su Wolverhamptonu? Ir ar jūs, bičai, turit kokių nors specialių galių (išskyrus muzikos kūrimą)?
Taip, jis užaugo netoli mūsų, žemyn gatve. He’s a right wanker in real life.

Letherette_undercover_too

04. Speju, kad esate Wanderers F.C. fanai, ane? Kada žadat panaudoti savo specialias galias tam, kad jūsų komanda laimėtų Premier lygą?
Davai nekalbam apie „Vilkus“, tai skaudi tema! Tikėkimės, kad King Kenny ateinančių kelių metų bėgyje sugebės nukreipti mus teisinga linkme, link Premier lygos. Jei turėtume super galių – panadojimas jų Vilkų „stumimo“ tikslais būtų vienas pirmų dalykų, kurios padarytume. Pasaulio išgelbėjimas būtų antras.

05. Abu kietai varot smiginį. Kaip jums tai padeda kurti bytus?
Haha! Tai padeda mums ištrūkti iš studijos ir šiek tiek praskaidrina dieną. Klausytis to paties gabalo vėl r vėl gali tapti žalinga pačiam gabalui. Tad rūpinamės, kad turėtume pakankamai pertraukų arbatai ir smiginiui.

06. Akivaizdu, kad Ninja Tune turi žymiai didesnes galimybes, nei Ho Tep turėjo. Ar galite paminėti kelis Ho Tep privalumus, kurių Ninja Tune negali jums pasiūlyti?

(atsakyti į šį klausimą duetas diplomatiškai atsisakė)

Letherette_undercover

07. Kokie jūsų mėgstamiausi gabalai, kurių autoriais norėtumėte būti patys?
Uoj blyn, jų tiek daug. Iš to, ką neseniai klausėm – Jimmy Edgar Hot Inside. Klube tai skamba neįtikėtinai. Pastaruoju metu šis numeris nedingsta iš mūsų setų. Ghost Town DJ’s gabalas My Boo – absoliuti klasika, niekuomet nesensta. Pastarojo meto favoritas – MONEY Bluebell Fields, žiauriai laukiam jų albumo.

08. Kaip sekėsi Sonar (Barselonos) ir Soundcrash (Kroatijos) festuose? Ko tikitės iš Satta Outside?
Sonar buvo afigennas! Ne vien dėl festivalio, bet ir dėl pačios Barselonos. Mums ten žiauriai patiko ir oras buvo geras, ko gero, galit įsivaizduoti.
Kroatijoje buvo be galo gražu. Be to, tai buvo vienas mėgstamiausių mūsų šou, kuriuos kada nors esam pavarę. Tai buvo viena tų naktų, kai atrodė, kad viskas skamba gerai ir klostosi taip, kaip reikia. Taip pat, kol buvome ten, grojome laive. Ten irgi nebuvo skurdu!
Apie Lietuvą esame girdėję gerų dalykų, nors nei vienas iš mūsų negali pasigirti išsamiomis žiniom apie šalį. Labai džiaugiamės, kad grosime Sattoje!

09. Ar jūsų pasirodymo metu Lietuvoje galime tikėtis pamatyti vaizdo instaliacijas, kurias kūrė Clayton Welham? Ar bus kažkas extra?
Taip, tai bus visiškai gyvas audio-video setas su mūsų ir Claytono vizualizacijomis. Pastaruoju metu dažnai karpome ir keičiame savo setą, tad tai, ką pamatysite Lietuvoje, busnaujausia mūsų gyvo pasirodymo versija. Nekantraujame jums tai parodyti.

Bangos Interviu Sūru

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *