Mini interviu su Hard Ton

2014-09-29        

HARDTONHard Ton – pirmasis svečias naujoje Studio 9 renginių serijoje Charisma, kuri pristato ypač spalvingus ir žavingus klubinės kultūros personažus. Apie šio dueto pirmąjį kartą Vilniuje, leiblus, plokšteles ir gyvenimą trumpai persimetėme su vienu iš jų – XXL dydžio disco diva Maxu.

Sveiki sugrįžę! Ar atsimenate kažką iš pirmo vizito Vilniuje?

Labas. Mes patenkinti grįžę į Vilnių, paskutinis kartas buvo ne tik labai linksmas, bet ir dramatiškas, nes neįvyko mūsų skrydis iš Rygos į Vilnių, todėl turėjom išsinuomoti mašiną ir atvažiuoti iki jūsų. Taip pat prisimenu vieną merginą, kuri negalėjo nustoti verkti, nes nenorėjo, kad mes išvažiuotume. Tikrai tikimės ją pamatyti, ji fanas numeris vienas. Dar tikimės turėti laisvo laiko, kad kažką apžiūrėti mieste.

Kas pasikeitė? Tapot protingesni ir plikesni?

Pastaruoju metu išleidom krūvą singlų įvairiuose leibluose ir nekantriai laukiam gyvai pagroti visiems jums. Protingesni? Plikesni? Aš negaliu to teigti, bet tikrai tapau didesnis.

Jūsų gabalas Food of Love suteikia šiokio tokio peno apmąstymams. Koks jūsų mėgstamiausias maistas / patiekalas? Patys gaminat?

Už to slypi aiški seksualinė užuomina, bet tai ir metafora kažką suvalgyti kaip meilės išraišką (pagalvokit apie meilužių įkandimus!). Pats mėgstu ir pavalgyti, ir gaminti draugams bei iš naujo išrasti tradicinius Venecijos receptus su didesniu šiuolaikiniu fusion twistu.

Jeigu nebūtumėte divos, kuo norėtumėte būti gyvenime?

Pilvo šokėju!

HARDTON_Botero_Square

Paskutinė Jūsų plokštelė We Got Luv išleista Friends With Benefits leible. Nesam tikri dėl žinutės. Meilė ar draugai su privalumais yra svarbesni Jūsų gyvenime?

Na, nesakyčiau, kad čia yra prieštaravimų. Gali juk mylėti savo šeimą, kaimyną, augintinį, draugus, miestą, mylimąjį… Tam gabale dainuoju, kad turime daug ką duoti,  t.y. mes visi turime dalintis meile visomis įmanomomis formomis.  

Ar einat į kitus tūsus, kuriuose negrojat? 

Aišku, einu. Mėgstu šokti ir pasisemti įkvėpimo.

Esat pažįstami su Bordello A Parigi. Ar teko susipažinti su lietuviu Mario Moretti iš to paties leiblo? 

OMG, aš galvojau, kad jis yra italas atsižvelgiant į jo vardą ir muziką! Man patinka jo EP, radikalus italo disco. Ir Bordello A Parigi yra vienas įdomiausių leiblų šiuo metu.

Top 3 gabalai pakelti vakarėlio stogui?

Gali papasakot vieną iš labiausiai įsiminusių gyvų pasirodymų?

Penkių nuogų šokėjų depiliacija Rio de Žaneiro užkulisiuose. Bučinys iš heteroseksualaus bičo tiesiai į lūpas matant jo merginai per pasirodymą Briuselyje. Susipažinimas su George Michael Lovebox užkulisiuose. Minioje šokęs mados dizaineris Walter Van Beiredonk per koncertą Paryžiuje. Mūsų pirmas šou Maskvoje su fanais, laikančiais sveikinimo žinutes. Taip pat jaučiaus kaip Britney Spears per pasirodymą Wire festivalyje Tokijuje spiegiant 15 000 japonų.

Vis dar nemiksuoji proteinų su angliavandeniais?

Na, niekada iš tikrųjų nenustojau jų maišyti, jeigu atvirai, bet šitą pasilaikyk sau.

Jeigu galėtum pasirinkti bet kurį muzikantą (gyvą ar mirusį) ar kitą įžymybę pasitūsinti kartu, kas tai būtų?

Freddie Mercury, Mocartas, Jeremy Scott.

Ką perduotum lietuvių disco fanams?

Ateikit į vakarėlį ir švęskim gyvenimą bei meilę visi kartu!

HARDTON_Stars

Bangos Interviu

Leave a Comment

Your email address will not be published.