mj

Šį mėnesį buvo keletas įvykių, kurie žurnalistams neleido ramiai gyventi- paslaptinga lėktuvo katastrofa prie Brazilijos krantų, įvykiai Irane ir dabar Michael Jackson mirtis. Visada smagu stebėti BBC ar CNN naujienas, kaip po gabaliuką renkama naujausia informacija- karšti komentarai iš įvykio vietos, vaizdai iš sraigtasparnių, interviu iš ko reikia ar nereikia. Užtenka įsijungti kanalą ir supranti, kad įvyko kažkas svarbaus.

Vakar vėl buvo karšta diena. BBC, CNN ir krūvelė kitų rimtų kanalų varžėsi, kas gaus daugiau informacijos (t.y kas pirmasis patvirtins pop karaliaus mirtį). Tuo tarpu Lietuvoje visi miegojo. Faktas kaip blynas- po dvyliktos nakties visi didžiausi Lietuvos portalai (lrytas, Delfi, Balsas, Respublika, alfa, Kauno Diena) saldžiai miega. Visgi, praėjus 2 valandoms nuo įvykių pradžios, trumpą žinutę paliko Balsas.lt. Beje, iš Baltijos šalių delfiu greičiausia reakcija buvo pas delfi.ee (vis dar juoksimės, kad ėstai lėti?)- informacija atsirado po pusvalandžio.

Išvada aiški, jei skaitai angliškai- lietuviškus portalus verta atsiversti tik norint įsitikinti, jog litas dar nedevalvuotas. Kitų priežasčių tiesiog nėra.

O Jackson savo laiku buvo labai kietas


404 Sūru

2 Replies to “Michael Jackson. Lietuva naktį miega”

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *