Massive Bomba

2011-01-06      5 KOMENTARAI  


Senokai jums pasakojau apie savo radinius padivanų parduotuvėje.
Kažkurią dieną užsukęs į Goštauto gatvės Bombos skyrių pastebėjau, kad Massive Attack dėžutės kaina pagaliau atitinka realybę. 100Lt – rėkė oranžinis lipdukas. Kai tuo tarpu lygiai toks pats boxas Baltų lankų knygyno skyriuje Akropolyje iki šiol kainuoja 329,90.


Seniai buvau padėjęs akį ant šios dėžės. Pamenu, kai dar studentavimo laikais prieš kokius 10 metų internete godžiai nužiūrinėjau paveiksliukus… Anuomet negalėjau sau leisti šitokios prabangos. O šiandien – prašau, vos stolnikas.

Įtariai nužiūrėjau ant prekystalio stovinčią lentelę, skelbiančią jog kredito kortelės laikinai neaptarnaujamos. Ranką kišenėn kišt, o ten nei Daukanto, nei Basanavičiaus… tik keli Maironiai akiniuoti. Bankomato paieškos nevilioja. Smagu, kad pardavėjas geranoriškai sutiko prekę „atidėti“.

Sekantį kartą užsukus į parduotuvę tas pats vyrukas neprašytas pats ištraukė juodo kartono dėžę aptrauktą celofanu. Išpakavau dar pakeliui. Viduj visi 11 singlų iš pirmų trijų bristoliečių albumų. Na ir kas, kad pusę jų jau turiu įsigijęs? Čia jie visi vienoje vietoje, po 5-7 kūrinius viename CD (neišmėtyti po 3-4 per skirtingas to paties singlo dalis, kaip tai dažniausiai daroma) išlankstomas 12-kos panelių plakatas (48x36cm) su visais atrworkais ir svarbiausia – dėžė!


Prieš 10 metų tas thermosensitive box skambėjo kaip sunkiai įsivaizduojamas dalykas. O dabar smagu pažaisti, kuomet nuo pirštų šilumos dėžė ima balti palikdama antspaudus.


Apie kompaktinių diskų tūrinį kalbėti, ko gero, neverta.
Visai neužpisa, kuomet 6 kartus iš eilės girdi vos šiek tiek viena nuo kitos besiskiriančias Safe From Harm versijas. Žudantis boso grūvas.


Nekalbėsiu ir apie favoritą Angel, kuris pulsuoja dar agresyviau. Ir ne dėl šito vaizdelio. Kur kas labiau true atrodė įniršio žiežirbos Brado akyse.


O dar superplėšrus Risingson b-side’as Superpredators, kuriuo buvo įgarsinti filmo apie šakalą Briusą subtitrai…

Net neminėsiu nesenstančios klasikos.
Dviem žodžiais – puikus pirkinys.

Bangos

5 Replies to “Massive Bomba”

Leave a Comment

Your email address will not be published.