Love_is_the_Message

Lapkričio 16-ąją, pirmadienį, iškart pabaigus darbo dieną, su keturiais svečiais iš užsienio, dešimt lietuvių artistų, be bilietų – toks precedento neturintis vakarėlis bus surengtas klube Opium. Jo komanda kviečia visiems kartu, nepriklausomai nuo jokių įsitikinimų, pasirinkimų ar asmenybės bei išvaizdos bruožų, „atšokti“ Tarptautinę tolerancijos dieną, pasaulyje minimą nuo 1995-ųjų.

Renginio pavadinimą – Love Is The Message – padiktavo dar 1973-aisiais grupės MFSB įrašytas kūrinys. Šiandien pelnytai disco klasika laikoma kompozicija buvo vienas esminių Niujorke 8-ajame dešimtmetyje užsimezgusio klubinio judėjimo hitų, šokių aikštelėję vienijęs visus nepaisant rasės, lyties, padėties visuomenėje, uždarbio ar orientacijos.

Jennifer_Cardini

Ilgai nesvarstę prie klubo Opium iniciatyvos sutiko prisijungti net keturi elektroninės muzikos atlikėjai iš užsienio. Pirmadienį, dieną, kai įprastai pradeda ilsėtis po darbingo savaitgalio, į Vilnių suskris didžėjai, prancūzė Jennifer Cardini, vokiečiai Tama Sumo ir Prosumer bei iš Venesuelos kilusi dainininkė bei artistė Aérea Negrot.

Tama_Sumo

Net trys iš keturių Tarptautinės tolerancijos dienos svečių jau yra groję Opium ir Vilniaus klubą prisimena kaip itin pozityvią bei atvirą vietą – be abejo, ne tik tai, bet ir stipri idėja, kviečianti prisiminti tai, kas iš tiesų svarbu elektroninės šokių muzikos scenoje, paskatino juos atsisakyti poilsio dienų ir atvykti drauge su gerbėjais paminėti svarbios datos.

prosumer

Šokius Love Is The Message teks pradėti neįprastai net pirmadieniui anksti – 19 valandą. Taip yra todėl, jog norą sugroti bent po keletą kūrinių išreiškė visas būrys lietuvių didžėjų. Vakarėlį pradės Vytenis, toliau seka Andrius M, Mr. Gooze, Ital, Clicklounge, 12 inčų po žeme, Mario Moretti, Neri Jass ir Vidis.

Aerea Negrot

Opium komanda svarbiausią metų pirmadienį į klubą kviečia ir šokių batelius ant vinies jau pakabinusius, ir kitose muzikinėse įstaigose besidarbuojančius, ir kardinaliai skirtingus muzikos stilius išpažįstančius žmones. Tarptautinės tolerancijos dienos proga įėjimas į klubą nemokamas visiems.

„Meilė kaip žinutė šiandien dar svarbesnė, nei praėjusią savaitę“, – primena klubo programos vadovas ir Tarptautinės tolerancijos dienos paminėjimo šokių aikštelėje idėjos autorius Vidis.

11-16-LOVE-IS-THE-MESSAGE

Afiša Bangos

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *