Miss KittinLoftas Fest 2013 organizatoriai džiugina. Likus dar pusantro mėnesio iki festivalio pradžios, pirštus laižytis verčia Miss Kittin iš Prancūzijos.

Miss Kittin yra kilusi iš Grenoblio – miesto Prancūzijos Alpėse. Ne vienerius metus ji gyveno Berlyne, o vasarojo Ibisoje. Kitą savaitę ši jau apie dvidešimt metų didžiausiuose pasaulio vakarėliuose grojanti DJ ir atlikėja išleidžia savo naują albumą Calling From The Stars. Su juo ji atvyks ir į Lofto festivalį Vilniaus Naujamiestyje.

Prancūzaitė, kurios kurios tikrasis vardas Caroline Herve, prieš dešimt metų buvo viena ryškiausių personų electro clash muzikos judėjime visame pasaulyje. O ir po to ji dar daug kartų keitėsi ir keitė savo skambesį, tačiau iki šių dienų išliko geidžiama elektroninės muzikos gerbėjams.

Loftas Fest 2013 vyks patį pirmąjį vasaros savaitgalį – gegužės 31-birželio 2 dienomis Vilniaus Naujamiestyje: Lofte, jo kieme ir aplinkiniuose loftuose. Festivalio lankytojų taip pat laukia dar eilė jau paskelbtų tarptautinio lygio ir šiandien aktualių atlikėjų – amerikiečio Toro Y Moi, islandų FM Belfast ir Mum ir kitų pasirodymai.

Afiša Bangos

Leave a Comment

Your email address will not be published.