ModestepLoftas Fest 2013 ir toliau skelbia savo svečius. Naujausias vardas iš jų – Modestep. Šie veikėjai kolkas gastroliuoja su koncertiniu turu JAV, o pabaigai driokstels Coachella festivalyje. Dviejų brolių ir dviejų draugų ketvertas iš Didžiosios Britanijos savo šalyje plačiau žinomi tapo 2011 m., kai išleido Sunlight, kuris iškart papuolė į topų viršūnes.Tuomet juos užpuolė britų festivalių organizatoriai, o vėliau ir visos Europos, galiausiai pasaulio – visi jie norėjo matyti „Modestep“ ant savo scenų. Atsigriebę šlovės svetur, jie vasarai grįžta į gimtąją Europą. Čia jie pristatys savo debiutinį albumą Evolution Theory.

Kol Modestep broliukai Tony ir Josh Friend dar nepasekė legendinių grupių tokių grupių kaip The Kinks, The Jesus & Mary Chain ar Oasis, kurių sudėtyje irgi buvo brolių, ir nesusimušė, juos bus galima pamatyti bei įsitikinti, ko jie iš tiesų verti, savo ausimis ir akimis jau labai greitai.

Primename, kad vienintelis tokio pobūdžio miesto festivalis Loftas Fest 2013 – ideali proga atitrūkti. Tiems, kurie nemėgsta žolės, purvo ir kitų gamtos atributų. Tiems, kuriems komfortas svarbiau už viską – galės miegoti namuose ar draug(i)ų lovose, nes festivalis vyks beveik pačiame miesto centre.

Jame taip pat gros tokie vardai kaip amerikietis Toro Y Moi, islandai FM Belfast bei MUM. Organizatoriai žada, jog festivalio teritorijoje bus įtvirtinta riedlenčių rampa, atskirtos diskotekų zonos, kūrėjų dirbtuvės, kavinių skveras. Be to, žiūrovus kvies kino erdvė ir kūrybinių industrijų konferencija dienos metu. Pagrindinė scena stovės lauke, o mažesnės bus pastatytos vidiniuose loftuose. Festivalis vyks patį pirmąjį vasaros savaitgalį, kai ištrūkti į gamtą ir miegoti palapinėje – dar gan vėsoka, o būti lauke dienos metu bei siausti vidiniuose loftuose naktimis – pats tas.

Afiša Bangos

Leave a Comment

Your email address will not be published.