Loftas Fest 2013 pre-party

2013-05-07        

Blue_DEVILS_USAMiesto festivalis Loftas Fest 2013 artėja, paruošiamieji darbai įpusėjo, nemažai daliai melomanų žinomi (ir ne tik) atlikėjai jau ruošiasi į Lietuvą – kas iš kur, dienos programa ir konferencija What’s Next? taip pat sudėliota – belieka užkurti reikiamą pirmojo vasaros festivalio nuotaiką. Tai Lofto komanda padarys jau šį ketvirtadienį prie Radvilų rūmų Vilniaus g.

Į pre-party taip pat atvyks amerikiečių grupė Blue Devils – jie yra mušamųjų instrumentų virtuozai, daugkartiniai pasaulio čempionai. Taip pat išankstiniame festivalio vakarėlyje gros pats Vee Diavara, Vaiperis, Dee&Kamy, Disco Mafia narys Zhill ir  Doctah Jahngle.

Loftas Fest pre-party vyks jau šį ketvirtadienį, prie buvusio klubo Woo, Vilniaus g. 22, nuo 19 iki 23 val. Visi yra laukiami: su dviračiais, pledais, patogiais batais, gera nuotaika ir atvira širdim.

Lofto  festivalio programa šiemet išaugo į rimtą tarptautinio lygio muzikinį renginį.  Tarp festivalyje pasirodysiančių atlikėjų – hip hop pankė Kelis, Ibisos ir Berlyno diskotekų karalienė Miss Kittin, hipsterių numylėtas Toro Y Moi,  islandai Mum, dubstep muziką gyvai grojantys  britai Modestep ir daugelis kitų – šį festivalį į savo planus įtraukė tik dėl jo unikalumo net ir jų jau visko mačiusiomis akimis.

Loftas Fest 2013 – tai lygių neturinti patirtis nekeliant kojos iš miesto – festivalis miesto centre su lauko scena ir 4 scenom vidinėse erdvėse bei kitomis pramogomis 3 dienas iš eilės.

O dienomis gersim kavą ir dalinsimės žiniomis specialioje festivalio dienos programoje – trendų konferencijoje What’s Next?. Apie pastarąją daugiau informacijos jau visai netrukus.

Afiša Bangos

Leave a Comment

Your email address will not be published.