Liepos 19-23 dienomis septintojo tarptautinio muzikos, menų ir alternatyvaus gyvenimo būdo festivalyje Yaga bus pristatyta estų menininko Toomas Altnurme paroda po atviru dangumi.

Toomas Altnurme dalyvavo 40 tarptautinių skulptorių simpoziumų visame pasaulyje, dekoravo daugiau nei 70 muzikinių renginių tokiuose miestuose kaip Osaka, Seulas, San Franciskas. Festivaliui Yaga menininkas ruošia specialią savo darbų parodą, kuri, jo teigimu, turi atitikti festivalio dvasią – mena, draugystę, meilę, pozityvumą, pagarbą gamtai ir galimybę pajusti kaip nuostabu yra gyventi harmonijoje su pasauliu.

‘Mano menas skirtas visiems, kurie yra pajėgūs patekti už kalbos ribų. Labai tikiuosi, kad mano vidinis pasaulis, kuris yra išplėtotas daugybės medijų ir technologijų pagalba, gali suformuoti globalią kalbą, gebančią panaikinti kultūrinius skirtumus, skatinti bei stiprinti tarpusavio supratimą ir toleranciją, kuri padės pasauliui tapti geresne vieta gyventi’ – teigia Toomas Altnurme.

Festivalyje Yaga žadamos išskirtinės dekoracijos, kuriomis rūpinsis menininkai iš Vokietijos, Rusijos, Latvijos, Australijos, Baltarusijos bei Lietuvos. Šių  metų festivalio tema – žemė, todėl pašvęsdama ramybės sceną žemės menui festivalio Yaga komanda nori paskatint lankytojus įsiklausyti į gamtą, pasijusti jos dalimi, grožėtis, puoselėti ir globoti. Septintas tarptautinis muzikos, menų ir alternatyvaus gyvenimo būdo festivalis Yaga vyks liepos 19-23 dienomis Valkininkų miške, prie Spenglos ežero. Vienintelis tokio pobūdžio festivalis Baltijos šalyse šiemet pristatys muzikos atlikėjus bei menininkus net iš 17 užsienio šalių – Lenkijos, Australijos, Didžiosios Britanijos,  Suomijos, Švedijos, Rusijos, Olandijos, Danijos, Italijos, Vengrijos, Vokietijos, Belgijos, Prancūzijos, Graikijos, Estijos, Latvijos, Baltarusijos bei Lietuvos.

www.yaga.lt

Afiša Bangos

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *