Mačetė, Nuo sutemų iki aušros, Karštis ir dar daugybėje filmų vaidinusio aktoriaus Danny Trejo gyvenimo kelionė verta aštraus siužeto filmo.

Paauglystėje pabandė heroino, mokyklos laikais pasižymėjo kaip nenustygstantis peštukas. Įpusėjus dešimtai klasei buvo išsiųstas į Nort Holivudo vidurinę mokyklą – penktą mokyklą per metus. Iš keturių ankstesnių jį išmetė už muštynes.

Augdamas aplinkoje, kur įtaka ir vyriškumas pripažįstamas kumščiais ir ginklais, 1960-uosius D. Trejo praleido pavojingiausiuose Kalifornijos kalėjimuose – Treisi, San Kventine ir Soledade. Kalėjime jo nusikaltimai neslopo, o už įvairius nusižengimus jis buvo pasodintas  į kalėjimo duobę. Ten per dieną susileisdavo tris ar keturis gramus heroino, išgerdavo 10-15 tablečių, kasdien vartojo alkoholį. Ten D. Trejo patikėjo, kad gali pasikeisti.

„Jei kokia būrėja, pažvelgusi į krištolinį rutulį, būtų tiksliai nusakiusi kelią, kurį nueisiu per ateinančius penkiasdešimt vienerius metus, būčiau atšovęs: „Eik šikt. Tu pamišėlė“, – Lietuvoje pasirodžiusioje autobiografinėje knygoje rašo D. Trejo.

Suru.lt skaitytojai turi galimybę laimėti leidyklos Eugrimas išleistą knygą Trejo. Mano gyvenimas: nusikaltimai, atpirkimas ir Holivudas. Jums tereikia parašyti, kuris aktoriaus vaidmuo jums labiausiai įsiminė ir kodėl. Tai darykite komentuodami atitinkamą įrašą Suru.lt facebook paskyroje.

Konkursas vyks iki penktadienio, gruodžio 1 dienos 13 valandos. Knyga atiteks labiausiai įtikinančio komentaro autoriui.

Nenorintys laukti konkurso rezultatų – knygą gali įsigyti tuojau pat.

Specialus knygos pristatymas su įdomiais pokalbiais apie Danny Trejo ir jo fenomeną vyks gruodžio 6 d. 19 val.. Plačiau apie knygos pristatymą.

Konkursai

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *