Išsiskiriantys juodais katiliukais, dramatišku, klounams būdingu grimu ir muzika, nustebinančia sulig kiekviena daina, grupė The Tiger Lillies dabar yra žinoma visame pasaulyje. Nors savo karjerą pradėjo nuo koncertų baruose ir dainavimo prostitutėms Prahos gatvėse. Būtent ten spalio pabaigoje trijulė ketina įrašyti savo naujausią albumą, kurį 2019-ųjų sausio 25 d. pristatys Vilniuje, o sausio 26 d. – Kaune. 

The Tiger Lillies muzikiniame pasaulyje susipina, atrodytų, nesusiejami dalykai: makabriškos grimasos, ironija, kabaretas, nepaprastas muzikalumas, tamsus gilus liūdesys, o kartais švelnumas ir tyras grožis. Dėl to visi The Tigers Lillies pasirodymai yra labai saviti, daugiasluoksniai, nepaliekantys abejingų. Jie jau spėjo užkariauti ir Lietuvos melomanus, čia grupė turi ištikimų gerbėjų, vertinančių jų artistiškumą ir drąsą scenoje.

Iš viso šie scenos anarchistai pristatė jau virš 40 albumų, naujausią dainų rinkinį Devil’s Fairground grupė įrašė spalio 26-27 dienomis gyvų pasirodymų metu Čekijos sostinėje Prahoje. Ten jie pasirodys su šiuolaikinę muziką atliekančiu Čekijos Berg orkestru.

Kadaise Praha buvo pirmasis užsienio miestas, į kurį išvyko veiklą pradedanti The Tiger Lillies grupė. Dabar jie apkeliavo beveik visą pasaulį ir 2019-ais švęs savo veiklos trisdešimtmetį. Tačiau devyniasdešimtaisiais atvykus į Čekijos sostinę artistiškieji britai grojo vietos prostitutėms ir čigonams, jų pasirodymai vykdavo paprastuose baruose, o kartais net ir visiškuose užkampiuose. Taip jie keliavo po visą Čekiją, miegojo ant grindų žmonių namuose ir kūrė muziką, kuri juos nuvedė į pripažinimą. To laikotarpio atspindžių iki šiol galima išgirsti jų dainose.

Naujame rinkinyje Devil’s Fairground – nostalgija, ironija, aštrus humoras ir begalinis grožis – teigia kūrėjai. Šį albumą grupės lyderis ir dainų autorius Martyn Jacques bendradarbiaudamas su simfoninių aranžuočių autoriumi čeku Michalu Nejteku kūrė visus metus. Rezultatas – pribloškiamai gražus ir unikalus darbas, kurio premjera įvyks Prahoje, Archa teatre.

Lietuvoje naujasis ekscentriškų muzikantų albumas bus pristatytas 2019 m. sausio 25 dieną, penktadienį, Vilniaus Kongresų rūmuose ir sausio 26 d., šeštadienį, – Kaune VDU salėje. Prieš tai The Tiger Lillies jau bus aplankę Rumuniją, Austriją, Šveicariją, Kroatiją ir surengę ilgai lauktą sugrįžimo koncertą Niujorke.

Suteikia progą laimėti du kvietimus į grupės koncertą pasirinktame mieste (Vilniuje arba Kaune). Norint juos gauti – jums reikia pasidalinti mėgstamiausia The Tiger Lillies daina (nuoroda į youtube, bandcamp, soundcloud ar kitą velnią), komentuojant atitinkamą įrašą Suru.lt facebook paskyroje.

Konkurso nugalėtojas paaiškės burtų keliu. Jam atiteks abu kvietimai.
Konkursas vyksta iki penktadienio (sausio 11 dienos) 15 valandos.

Grupės kvietimas iš dušo kabinos čia.

Afiša Bangos Konkursai

Leave a Comment

Your email address will not be published.