Šių metų lapkričio 9 dieną Šv. Jonų bažnyčioje koncertuos atlikėja iš JAV Emma Ruth Rundle. Muzikinę karjerą pradėjusi grupėse The Nocturnes ir Marriages, bei išleidusi itin palankiai kritikų įvertintus 5 solinius albumus, atlikėja Vilniuje pristatys naujausią savo darbą Engine of Hell.

Emma Ruth Rundle visada buvo žinoma, kaip įvairiapusė muzikantė ir kūrėja, vienodai gerai gebanti derinti svajingą abstrakciją (kaip debiutiniame darbe Electric Guitar I), ar pasinerti į maksimalistinius tekstūrų tyrinėjimus (diskai su grupėmis Marriages, Red Sparowes, The Nocturnes), ar, kad ir rašyti dainas klasikinei akustinei gitarai, kaip albume Some Heavy Ocean.

Tačiau Engine of Hell albume E. R. Rundle daugiausia dėmesio skiria instrumentui, kurį paliko nuošaly būdama dvidešimties, kai pradėjo groti grupėse – fortepijoną. Kartu su jos balsu skambantis pianinas albume sukuria nenusakomai betarpišką intymumą, tarsi sėdėtum šalia Emmos ir grotum kartu su ja trapiais prisilietimais.

Naujausiame albume E. R. Rundle fiksuoja žmonijos netobulumą ir pažeidžiamumą: „Čia rasite keletą man labai asmeniškų dainų, daugybę mano prisiminimų bei balansavimo ant sveiko proto ribos, tarsi panardinant kojos pirštą į išorinę suvokimo dimensiją. Albume Engine of Hell imu tave su savimi betarpiškai į netobulumo ir pažeidžiamumo inversijas.“

Emma Ruth Rundle koncertas Šv. Jonų bažnyčioje, lapkričio 9 dieną, gali tapti daugiaprasme patirtimi, tiek rinktiniam melomanui, tiek analizuojačiam intravertui, tiek norinčiam palikti nuošaly kasdienybę, tiek trokštančiam užsimiršti ar tiesiog giliai pamedituoti.

Prieš Emma Ruth Rundle pasirodys violončelininkė Jo Quail.

Turite galimybę laimėti du kvietimus į šį koncertą. Jums tereikia pasidalinti Emmos mėgstamu kuriniu (pvz. youtube ar bandcamp nuoroda) ir pažymėti (užtaginti) asmenį, su kuriuo kartu eisite į koncertą. Tai darykite komentuodami atitinkamą įrašą Suru.lt facebook paskyroje.

Konkursas vyks iki antradienio, spalio 1 dienos 13 valandos. Nugalėtojas paaiškės burtų keliu. Jam atiteks du kvietimai į renginį.

Afiša Bangos Konkursai

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *