Rytoj (kovo 9) 19.30 Multikino vyks projekto Trys viename  filmų pristatymas. Pralaimime vieną dvigubą kvietimą tenais.

Kas tas Trys viename?

A. Blaževičiaus filmas Dešimt priežasčių  pasakoja apie jaunuolių Vyto ir Onos meilės istoriją tipiškame daugiabučių namų rajone; skirtingą požiūrį į gyvenimą ir nelauktai aplankiusį pavydą.

 
Kino mėgėjai J. Samulionytės filme Laikinai  išvys jautrų bei labai realistišką pasakojimą apie dvi seseris – penkiolikmetę Saulę ir šešerių Liuciją. Mergaitės gyvena vienos ir laukia tėvų, kurie laikinai išvyko uždarbiauti į Londoną.

 
Trečiasis projekto filmas, paženklintas raide S, – tai Roko Eltermano provokuojanti meilės juosta Paskutinė medaus mėnesio diena. Tai filmas apie jauną porą, kuri grįžta iš povestuvinės kelionės ir pakeliui namo patenka į netikėčiausias situacijas, iš kurių išsisukti galima tik jeigu tikrai myli.

 

Norint laimėti kvietimą – reikia atsakyti į klausimą: kuriame iš trijų filmų dainuojama „meilės nėra, yra tik žiaurumas“?
Atsakymų variantus rašykite komentuodami atitinkamą įrašą Suru.lt facebook paskyroje. Laimėtojas paaiškės burtų keliu. Konkursas vyksta iki penktadienio (2012-03-09) 12 valandos.

Afiša Ašaros Konkursai

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *