Penktadienį, Rugsėjo 10 dieną, Empti pristatė savo geriausių senų ir kelių naujų dainų rinkinį Fermata Vilniuje. Kas nesilankė – turi progą pasigrožėti nuotraukomis. Šeštadienį Giedrės ir Pauliaus duetas kartu su kviestiniais muzikantais planuoja tai pakartoti Kauno klube Combo.


Kaip gražiai viskas ten bus ir kiek kainuos galite sužinoti paspausdę čia. Suru.lt komanda taip pat žada ten lankytis, o mūsų muzikos ekspertas Marius planuoja viską užprotokoluoti.


Jei iki šiol nebuvote pastebėję, tai norime atkreipti jūsų dėmesį į dešinėje puslapio pusėje esančią skiltį Draugai. Joje raudoname fone puikuojasi užrašas Tiketa. Neįtikėtina, bet tai reiškia, kad Suru.lt bendradarbiauja su šia bendrove.

Siekdami tai įrodyti ne žodžiais, o darbais Suru.lt ir Tiketa nori suteikti jums šansą apsilankyti Fermata albumą pristatančiame koncerte nemokamai.


Jums tereikia atsakyti, kaip vadinosi 1994 metais Zona Records išleista bendra Empti ir SH kasėtė.

Savo atsakymus siųskite el. paštu konkursai[@]suru.lt iki penktadienio (rugsėjo 17 d.) 12.00 valandos. Burtų keliu nustatytam laimėtojui atiteks du kvietimai.


Booyakah!


Afiša Bangos Konkursai

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *