Šį kart ne apie albumus, o apie kelis kovą išleistus, geriausius tech muzikinio stiliaus EP įrašus, kuriais noriu pasidžiaugti kartu. Po trumpą minutėlę iš kiekvieno.

Emmanuel Top. Addiction / Revival

Po 8 metų tylos scenos laiptais kyla dėdė Emmanuelis. Šis direktoriaus sudėjimo muzikantas buvo nuostabių kosmiškai rūgštinių kelionių Asteroid (NovaMute, 1996) ir Release (Attack, 1995) autorius.  Pastarasis albumas yra patekęs į daugelio minimalistų įkvėpimo židinį, kūrybos pradžiai.

Techno muzikos dinozauras pas savo gerą draugą Terence Fixmer studijoje Planete Rouge išleido du puikius gabalus. Plokštelė, pavadinta Addiction / Revival yra išleista vinilinėje ir skaitmeninėje versijose.

[audio:https://www.suru.lt/srwrd/wp-content/uploads/2011/03/Emmanuel-Top-Revival-cut.mp3|titles=Emmanuel Top – Revival cut]

Mike Parker. Subterranean Liquid

Amerikietis į eterį grąžina savo vardą, kartu su naujais dviem vaiduokliškais, maloniai dusinančiais kūriniais išleistais debiutuojant Prologue studijoje. Šalia stovintis Donato Dozzy remix‘as yra tiesiog sick.

[audio:https://www.suru.lt/srwrd/wp-content/uploads/2011/03/Mike-Parker_Subterranean-Liquid-Dozzy-Remix-Cut.mp3|titles=Mike Parker_Subterranean Liquid Dozzy Remix Cut]

Terence Fixmer & Claudio PRC. Planetary Phase


Prancūzų EBM-tech guru su italų minimalistu. Geriau būti ir negali stipriam minimalizmo darbui. Nuostabus duetas, nuostabūs du, tamsūs ir aštrūs koliažai. Išleista taip pat Prologue.

[audio:https://www.suru.lt/srwrd/wp-content/uploads/2011/03/Terence-Fixmer-Claudio-PRC-Lunar-Forest-Cut.mp3|titles=Terence Fixmer & Claudio PRC – Lunar Forest Cut]

Sid LeRock. Gentlemen’s Intermission

Nu gerai, šitas dar bus išleistas balandį, tačiau vistiek klausomas kovą. Vokietijos Shitkatapult įrašai nenustoja dreifuoti intelektualios elektronikos srity, o šios plokštelės gražiausias plokštelės kūrinys Hello Gorgeous pretenduoja tapti pavasarėjančio miesto vakaro himnu.

[audio:https://www.suru.lt/srwrd/wp-content/uploads/2011/03/Sid_LeRock-Hello-Gorgeous-Cut.mp3|titles=Sid_LeRock – Hello Gorgeous Cut]

Endless. Area.

Nuostabiausias mėnesio trumpametražis leidinys iš Electric Deluxe studijos. Giorgio Gigli ir Perc jungtis vadinasi Endless. Apžvelgiant šiuos atlikėjus atskirai, jie demonstruoja įdomiausias vizijas šiuolaikinės šokio muzikos kūrybai. Giorgio kartkartėmis dirba su Obtane, kurių bendras rezultatas atveria naujus perimetrus drone ir techno muzikos jungčiai.

Ši plokštė yra tikrai begalinės kelionės transporto priemonė. 3 fantastiški hipnozės seansai, jungiantys grūvinantį šokio ritmą su mašinalia technine esybe. Nuostabiai klausomi šaltyje.

[audio:https://www.suru.lt/srwrd/wp-content/uploads/2011/03/Endless-EHDC-Cut.mp3|titles=Endless – EHDC Cut]

Taigi, klausom ir varom lauk pingvinus.

Bangos Šviežia

Leave a Comment

Your email address will not be published.