Ital_Tek_-_Control

Praeitą savaitę vienas įdomiausių dubstep/juke/beats metų albumų Machinedrum Vapor city gavo neblogą konkurentą savo kategorijoje. Ital Tek grįžta su pusės valandos trukmės šokių muzikos albumu Control, kuris skamba kaip ateitis. Bent jau netolima.

Alan Myson, arba Ital Tek, yra ištikimas Planet Mu, albumų atžvilgiu. Tai yra ketvirtas jo albumas ir visi iki šiol buvo išleisti pas Mike’ą. Neturiu nieko prieš trumpus albumus, tačiau kiek keista, kai prieš pat išeinant Control, Alanas trenkė fantastinių kurinių Hyper Real plokštę pas Civil Music, taip nuskriausdamas Control  keturiais kuriniais. Jei tai veikia kaip verslas, tuomet esu apatiškas. Jei tai suveikė kaip albumo koncepcijos išgryninimas – ok, bet manęs iki galo tai neįtikina. Kūriniai plokštėje puikiai atitinka bendrą viziją. Įsitikinkit patys:

Šie faktai pateikti tik todėl, nes matosi, jog po puikaus Nebula Dance, Ital Tek intensyviai juda tolyn ir palengva taikliai evoliucionuoja – išlaikydamas savo hyperkinetic stilių, dar jautriau atvaizduodamas savo kūrybines idėjas, patapdamas ypatingai aktualiu šiai dienai.

Iš aštuonių kurinių albume – du yra Blade Runner stiliaus, didingai saldus ambient. Man, kaip prijaučiančiam šiam stiliui, jie tikrai išgrynina pilnos emocijos albumą, kaip vientisą darbą. Tai labai sveikintinas ir mano nuomone, kiek žaviai rizikingas faktas. Iš likusių kūrinių labiausia patikę – pasitinkamasis Firefilies, astronautinis Violet ir tobulasis Chalenger Deep. Visas albumas ir ypatingai Chalenger Deep, turi sąsajų su Kuedo kūryba, kur Jarre polifonija sutinka ateitį.

Bendru požiūriu žvelgiant, tai yra gal ir nedidelis, tačiau labai įdomus atotrūkis nuo prieš tai buvusios Ital Tek kūrybos. Ir džiugu, kad tik tolyn.

Bangos Šviežia

Leave a Comment

Your email address will not be published.