Kirsten Dunst goes Anime

2010-03-02      1 KOMENTARAS  

Praėjusio rudens pradžioje interneto vandenynuose tekėjo nuotraukos, kuriose Kirsten Dunst, aprengta kaip populiarių tiek Japonijoje, tiek visame pasaulyje anime filmukų veikėja, vaikšto ir šoka po Tokijo Akihabara Electric Town rajoną. Japonai, niekam ne paslaptis, turi silpnybę garsenybėms, todėl „Žmogaus voro“ žvaigždė neliko neatpažinta  ir į filmavimo vietas sutraukė minias žmonių.

Klausimas „kas vyksta?“ atsakytas buvo greitai: Kirsten suvaidino režisieriaus McG („Čarlio angelai“, „Terminatorius: Išsigelbėjimas“) ir menininko Takashi Murakami sukurtame klipe „Akihabara Majokko Princess“, kuriame aktorė šoko ir dainavo  pagal „The Vapors“ 80-ųjų metų hitą „Turning Japanese“. Žinant Murakami, visiškai tikėtina, kad šiame filmuke reikia ieškoti ne pramogos, o gilesnės minties. Suru.lt kolektyvas, žiūrėdamas į Kirsten, paslėptoms mintims susikaupti negali, tad šią sunkią užduotį palieka savo skaitytojams.


Dėl bendro išsilavinimo – originalas.


Beje, tai nėra pirmasis tiesioginis K. Dunst ryšys su japoniškąja kultūra. Būdama vos septynerių metų amžiaus būsimoji žvaigždė 1989 metais įgarsino pagrindinę veikėją vieno garsiausių japonų animatorių Hayao Miyazakio animaciniame filme „Kikės siuntų tarnyba“ („Kiki’s Delivery Service“), skirtame tarptautinei auditorijai.

Ašaros Bangos Kinas

One Reply to “Kirsten Dunst goes Anime”

Leave a Comment

Your email address will not be published.