avangard

Ar matėte kada nors, kad aukšto lygio ledo ritulio rungtynės būtų nutrauktos, nes komandose tiesiog pritrūko žaidėjų joms tęsti? Nieko tokio, visada būna pirmas kartas! Per šios dienos Kontinentinės ledo ritulio lygos (KHL) rungtynes tarp Čechovo “Vitiazj” ir Omsko “Avangardo” net triskart kilo muštynės “siena prie sieną”, o arbitrams išdalijus nuobaudas paaiškėjo, jog nebeliko kam žaisti.

Net po legendinio lietuvių mūšio su serbais Elektrėnuose rungtynes pavyko baigti, net išvarius iki rungtynių pabaigos per dešimtį ledo ritulininkų. Šiandien Čechove nepavyko. Vos prasidėjus mačui, aikštėje įsivyravo nesveika atmosfera, o 4-tą minutę aistros prasiveržė. Visi aikštėje buvę žaidėjai talžė vienas kitą, prie jų jungėsi tuo metu sėdėję ant atsarginių suolo.

Pauzė. Vos tik žaidimas atnaujintas – vėl tas pats. Ir taip tris kartus. Galiausiai tiesiog nebeliko kam žaisti – visus teisėjai išvarė iki rungtynių pabaigos, įskaitant vartininkus. Rungtynes pagal KHL varžybų vykdymo reglamentą teko nutraukti, o žiūrovai patraukė iš tribūnų. Tokių trumpų rungtynių jie, be abejo, nebuvo matę, nors prie “Vitiazj” cirkų jau priprato – retas absoliūčių lygos autsaiderių mačas apsiena be bokso veiksmų. O gal tai tik pradžia?

Folkas Prakaitas

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *