Kažkur tarp Arovane ir Hior Chronik

2015-07-01        

Arovane_and_Hior_Chronik_-_In-between_01

2013 metų rudenį mano mėgstamiausias ze džerman ambient/idm kūrėjas Arovane netikėtai sugrįžo po 9 metų pertraukos. Tąkart net pavyko su juo pašnekėt apie tai, kodėl taip ilgai užtruko ir kada galima vėl tikėtis?

Tai štai ir gavom. Šiemet vasarį Uwe Zahn (vienintelis Arovane projekto kūrėjas) bandcamp paskyroje patalpino net kelis albumus (Eleeve ir lyid skor), tačiau tai buvo senos medžiagos rinkiniai. Gegužę dar pridėjo du semplų rinkinius Arovane Studio 1 ir Arovane Studio 2.

O štai prieš dvi dienas (pirmadienį) pasirodė naujas studijinis Arovane albumas In-between. Jis įrašytas bendradarbiaujant su graikų projektu Hior Chronik. Pastarasis elektroninius-analoginius Arovane motyvus papildė modern-classical elementais. Gavosi šauniai.

Jei prieš 2 metus Arovane bandė eiti Autechre pramintais takais, tai šįkart grįžtama prie Ulrich Schnauss ambientinių grožybių. Patiks, jei mėgote ankstyvuosius City Centre Offices leidinius, dabartiniu Tympanik Audio relyzus arba klasikinius Boards of Canada albumus.

Rekomenduoju vietoj lopšinės prieš miegą, darbe vietoj fono ir šiaip prakištai bet kada. Mano mėgstamiausias numeris – A Winter Day. O koks tavo?

Fiziniu pavidalu (riboto tiražo gražuolis baltas vinilas) albumą išleido gražiai apie ambient muziką rašantis blogas A Strangele Isolated Place, kuris vis labiau virsta leiblu.

Bangos Šviežia

Leave a Comment

Your email address will not be published.